Başarılı erkeğin arkasındaki kadın

10.02.2015 20:34:14
A+ A-

Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır. Erkek başarılıysa ve siz her zaman arkasındaysanız bu söz size uygundur.

Ailesinin problemlerini omuzlayan kadınlar erkeğin başarısının asıl mimarlarıdır. Kadın her daim güçlü kalmak zorundadır. Kadınların, kocalarına verdikleri moral ve destek erkeğin ruh dünyasında ihtiyaç duyduğu ana motivasyon kaynaklarından birisidir. Erkeklere '' başarsan da kaybetsen de her zaman seninle omuz omuza destek olacağım '' diyebilmek erkekler açısından motive edici cümlelerdendir. Sonucu ne olursa olsun desteğiniz erkeklere moral yönünden çok önemlidir.

Erkeklere kendilerini hayatındaki durumlarıyla ilgili moral verici sözler söylemelisiniz. Ama bu gerçekleri görmesini engellememeli, gerektiğinde canını sıkacak olsa bile doğruları mutlaka söylemelisiniz.

başarılı erkeğin arkasındaki kadın

İş hayatında inişler ve çıkışlar her zaman olur ama önemli olan sizin desteğiniz , siz destek olursanız devam ettiği yolda tek olmadığının bilincine vararak kendine güveni artacaktır.

Kendisinin iş hayatındaki kritik noktaların evdeki veya başka sorunları erkeğe yansıtmadan halletmeye çalışın, düşüncelerini ikiye ,üçe bölmemeye çalışın.

başarılı erkeğin arkasındaki kadın

Erkeğin güvenini kazanın, sorunlarınız varsa halledin. Hiç bir zaman aranızda halledilmemiş , yarım kalmış sorunlar kalmasın. Güvenin, güvenmesini sağlayın. Eşlikten öte her zaman en iyi arkadaşı, sırdaşı olmaya çalışın. Sorunlarını beraber çözmeye çalışın. Gerektiği zaman size danışabileceği güveni verin.

Bunları yaparsanız Başarılı Erkeğin Arkasındaki Kadın olursunuz,    hem de mutlu ve huzurlu bir evliliğiniz olur.

Yazan

Gökhan Semerci

www.gercekbasari.com YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.