Çocuklarınızı kendi ellerinizle öldürmenin yolları

27.03.2015 14:51:29
A+ A-

 

     Gün geliyor bir de bakmışsınız  dokunmaya kıyamadığınız çocuğunuz bunalıma girmiş ya da dayanamayıp intihar etmiş.  Acaba ne oldu da bu hale geldi diye ölene kadar düşüneceksiniz belki de. Ya da sevineceksiniz belli mi olur? 

     İyi bir ebeveyn olmak 13 yaşındaki çocuğunuza son model telefon almak mı? Ya da onu da kendiniz gibi yetiştirip yapamadıklarınızı ona yaptırıp kendi egonuzu tatmin etmek mi? Başka arkadaşlarınızın çocuklarıyla yarıştırmak mı? 18 yaşına geldiğinde ona en lüks arabayı alıp arkadaş çevresinde zenginliğiyle namının yürümesi mi? Aslında siz hiç fark edemeseniz de çocuklarınızın ecelini kendi ellerinizle getiriyorsunuz. Şimdi sizlere çocuklarınızı ellerinize kan bulaştırmadan öldürmenin en kısa yollarını anlatacağım:

Madde 1: Eğer bir kız çocuğunuz varsa onu sürekli korkutun erkek arkadaşın olduğunu duyarsam seni öldürürüm diye tehdit edin. Onu sürekli takip edin ki size duymak istediğiniz yalanları sıralamaya başlasın böylelikle onun bir flörtü olduğunda sizden saklasın ve siz erkek arkadaşının nasıl biri olduğunu bilmeyin böylelikle sapık zihniyetli birine denk geldiğinde kendiniz öldürmenize gerek kalmaz çocuğunuz sokakta bir yerde bilmem kaç yerinden bıçaklanmış bir şekilde bulunduğunda rahat bir 'ohh' çekersiniz, ellerinizi kirletmeden çocuğunuzun ölümünü hazırlamış olursunuz.

Madde 2: Eğer bir erkek çocuğunuz varsa ona erken yaşta ''Sen erkeksin! Sen yaparsın! Kızlarla takıl ama hamile bırakıp başımızı belaya sokma! Al sana lüks arabanın anahtarı! '' deyip çocuğunuza son model arabayı verin ki dünyanın gerçeklerinden uzaklaşıp harikalar diyarında yaşadığını zannetsin. Sonra günün birinde arabasına topladığı, 2 birayla sarhoş olan ergenlere hava atacağım diye bir arabanın altına kalıp ertesi gün ''Alkol Yine Can Aldı'' haberlerine manşet olsun. Böylelikle yine siz ellerinizi kana bulamadan bu işi halletmiş olursunuz.

Madde 3: Çocuklarınıza ne isterlerse anında alın. Dünyanın gerçeklerinden, sokakta yaşayan insanlardan, milyonlarca insanın açlıktan öldüğünden falan bahsetmeyin. Yokluğu bilmesinler. Her şeyi siz verin ki yarın bir gün büyüyüp kendini adam sandığında elinde ne istese olduğu için hayattan zevk alamamaya başlasın böylelikle zaten bir süre sonra mutluluğu bulamadığı için kendini kimyasallara( uyuşturuculara) versin. Bir gün aşırı doz haberlerinde çocuğunuza da yer verirler nasıl olsa.

Madde 4: Çocuklarınızı koyu birer siyaset taraftarı yapın. Onlara kendi düşüncesinde olmayan insanları kabul etmemesini, onlarla arkadaşlık kurmamasını söyleyin. Böylelikle yarın bir gün Üniversiteye gittiğinde kendi kafasından olan insanlar bulup, kendi görüşüne aykırı olanları bıçaklamaya gidecek ve günün birinde o bıçağı kendisi de yiyecektir. O yüzden kendi elleriniz kana bulaşmasın istiyorsanız çocuklarınıza başka görüşlere saygı duymaması gerektiğini bir an önce öğretin.

Madde 5: Çocuklarınız internette ne yapıyor, arkadaş çevresi nasıl diye merak edip bakmayın. Benim çocuğum yapmaz! diye kendinizi inandırın. 15 yaşındaki kızım neden küçük bir kadın gibi giyiniyor diye düşünmeyin ''ay tıpkı bana benziyor'' diye hava atın arkadaşlarınıza. Nasıl olsa 25 yaşına geldiğinde kendini beğenmemeye başlayıp ''yhaa instagramda niye ünlü olamıyorum diye bunalıma girip saçma sapan bir yola sapıp kendi ecelini getirecektir zaten.

Madde 6: Erkek çocuklarınıza ne kadar çok kadınla birlikte olursa o kadar adam olduğunu aşılayın. Yarın bir gün bu kadar kadınla birlikte olup neden mutlu olamadığını sorgulamaya başladığında tahrik olduğu herhangi bir kadına tecavüz etmeye yeltenecektir. Ama bu madde biraz riskli baştan söyleyim çünkü tecavüz ettiği kadın onu öldürürse yine ellerinize kan bulaşmamış olur, kadın da müebbet cezası alacağından başınız rahat olur. Fakat risk olan kısım eğer oğlunuz tecavüz ederken kadını öldürürse uzun süreli bir hapis cezası almayacağı için birkaç seneye tekrar başınıza kalacaktır benden söylemesi.

      Ama gelin görün ki hayal dünyasında yaşattığınız, böyle yaşaması için her maddeyi tek tek uyguladığınız çocuklarınız bir gün ... yoluna mutlaka gidecektir. O yüzden içiniz rahat olsun! 

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.