Dantel havlu kenarı örnekleri

04.10.2014 23:41:07
A+ A-

Havlularınızın üst kısmına eklenecek tek takım motifler ile etkili ve sevdikleriniz aracılığıyla kullanılırken daha istekli ifadelere bürünmelerini istiyorsanız, bu yazımızı dikkatle takip etmeniz gerekecek .

  

Bildiğiniz benzeri modacılar her yıl farkı elbise , ürün ve kumaşlar üstünde tek konsept oluşturup modaya taraf verirler. Bu renkler üstünde tek takım oynamalar ile de kendinize özgü havlu kenarı örnekleri oluşturabilirsiniz. 2015 amaçlı trend renkler ise anında geliyor.
 

Lila rengi işlemeleri fazladan pembeyi anımsattığı amaçlı kendiniz veya kadınlar amaçlı tüketimi sıkı olabilmektedir . İsterseniz süs niyetine asabileceğiniz benzeri , pembe ile krem veya beyaz tonlarında işlemeler denenebilir.
Bembeyaz havlunuzun üst kısmına küçük tek takım işlemeler ve uç bölümlerine çiçekli, yuvarlak ve iç kısımları çok ayrıntılı çalışmalarda bulunabilirsiniz
 

Biraz nitelik gelmesini istiyorsanız yeşil havlularınız amaçlı kavun içi ve beyaz tonların iç içe geçtiği ve uçlarından sarktığı çalışmaları da es geçmeyin. En yakın mağazaya gittikçe bu anlattığımıza yakın örnekleri bulabileceğiniz benzeri kendiniz de örerek oluşturabilirsiniz. El yeteneği durumda olan kadınlar amaçlı zaman geçirmek ve evine kımetli eşyaları kazandırmak yerine ,bir miktar uğraşmanızı öneriyoruz. Bunun Için değeceğine güvenilir olabilirsiniz.

Dantel Havlu Kenarı Örnekleri
 YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.