Eski sevgiliyi geri kazanmak için sıra dışı yöntemler!

26.02.2015 01:34:41
A+ A-

Bu satırları okuduğunuza göre siz de benim bir zamanlar yaşadığım gibi bir aşk acısı yaşıyor,eski sevgilinizi ve geçirdiğiniz günleri an be an özlüyorsunuz demektir.Sizlere bu durumdan nasıl kurtulduğumu anlatacak,benim için son derece faydalı olan ,denenmiş uygulanmış yöntemlerden bahsedeceğim.Yazımın sonunda size vereceğim linki tıklayarak bir zamanlar benim de hayatımı değiştiren bana en zor zamanımda yol gösteren o kitaba ulaşabileceksiniz. Şimdi gelelim eski sevgiliyi geri döndürmek için yapacaklarımıza.

  • Kaygılarınıza kapılmayın…

Şüphesiz ki şu an aklınızdan bin bir türlü soru geçiyor.Acaba şimdi aramalı mıyım.Hemen başka bir sevgili bulur mu?Beni unutur mu vs….

Öncelikle bütün kaygılarını bir kenara bırakın ve eylem planınıza odaklanın.Unutmayın adrenalin kaygı boyutuna geldi anda düşünsel ve davranışsal bozukluklara yol açar.

  • Gözden ırak olan gönülden de ırak olur…

Uzun süre ayrı kalmak bir noktadan sonra ilişkinin yeniden başlama olasılığını tehlikeye sokacaktır.Bu yüzden tesadüfi dek getirmelerle(o öyle zannetsin) onun karşısına çıkın.Eğer muhabbet kaçınılmaz olursa da muhabbeti olabildiğince kısa tutun.Unutmayın şimdilik zemin hazırlıyoruz…

  • Fiziki görünümünüze dikkat edin…

Dış görünüş her zaman anahtardır ve öyle de olacaktır.Ondan ayrıldıktan sonra kendinizi salmayın.Aksine öncekinden çok daha iyi görünümlü olmalısınız.Onu ilk kazanmaya çalışırken ki zamanlarınızı düşünün.Ona güzel/yakışıklı görünebilmek için ayna karşısında geçirdiğiniz vakitleri hatırlayın.Şu an işiniz o zamankinden daha zor.Bu yüzden daha gayretli olmalısınız.

  • Onunla buluştuğunuzda yapmamanız gerekenler

Her şey için özür dilemek,değişeceğini;artık değiştiğini söylemek vs. gibi cümleler sizi hem hayatınız boyunca zorlayacaktır.Bu yüzden bunların yerine mükemmel olmadığınızı,hatalar yaptığınızı ve yapabileceğinizi ama bunları düzeltmek için elinden geleni yapacağınızı söyleyin.

  • Asla yalvarırcasına konuşmayın

Hep aklınızda şu olsun.Ben de en az onun kadar değerli bir insanım ve değeri hak ediyorum.Bu yüzden kendinizi duygularınızı açıklarken asla alçaltmayın.Karşınızdaki insan kendisinin sizin için olmazsa olmaz olduğunu hissetmesin sadece ve sadece sizin için çok değerli olduğunu hissetsin.Bu noktada bu ince noktayı kaçırırsanız eğer,barışsanız dahi ömür boyu bu ezikliği yaşarsınız!!!

Bu maddeleri ardı ardına sıralayabilirim.Fakat sevgiliyi geri kazanmak için insan psikolojisini daha iyi anlamalı ve karşınızdaki kişiye yönelik bir eylem planı oluşturabilmelisiniz.

Bu konuda size faydalı olacağına inandığım e-kitabı indirmek ve detaylı bilgi alabilmek için:TIKLAYINIZ

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.