Kadınlar artık daha fazla aldatıyor

13.05.2015 15:46:15
A+ A-

Kadınlar son yıllarda aldatmaya daha meyilli olmaya başladı. Erkeklerin aldatması toplumda daha normal olarak karşılansa da kadınlar da partnerlerini zaman zaman aldatıyor. 

Kadınların erkeklerden farkı ise aldatma işini daha profesyonel şekilde yapmaları.

Kadınlar aldattığı zaman genelde arkalarında yakalanmalarını sağlayacak delil bırakmıyorlar ve gözleri daha kara oluyor.

Bir çok kadın bu eylemini gerçekleştirirken kendi iç dünyasındaki haklı sebeplere dayanıyor ve vicdanını rahatlatmak amacıyla bu sebepleri sürekli içinden geçiriyor.

Peki kadınlar en çok ne gibi sebepler ile eşlerini aldatıyor…

Aşağıda yer alan sayfalardan ilerleyerek haberimizi okumaya devam edebilirsiniz…

Ek olarak astrolojiye meraklı okurlarımıza Hangi burç neden aldatır ve aldatılırsa ne yapar? başlıklı yazımı okumalarını da öneriyoruz.

İlgi açlığı

Her kadın kendisine ilgi gösterilmesini ister ve büyük ihtimalle de sevdiği kişiden en çok beklediği şeyde budur. Kadın ilgi gördüğü müddetçe yaşadığı ilişkinin daha sağlam temeller üzerine inşa edildiğinizi düşünür.

Eşleri-sevgilileri ilgi göstermez veya bunu yeteri kadar belli edemezlerse, kadınlar büyük bir ilgi açlığı çeker. Partnerine bir çok şekilde bu durumdan duyduğu şikayetini anlatmaya çalışır fakat bu sorunu karşılıklı çözemezlerse kadın başkasından gördüğü küçücük bir ilgiyi severek kabul edebilir.

İleriyi görememe

Kadınlarda  yaratılışlarının doğası olarak sürekli bir yuva kurma isteği vardır. Sevdiği erkek ile evlenme hayalleri kuran kadın karşı taraftan bir adım gelmemesi durumunda, bu hayalini gerçekleştirmek için evlenebileceğini düşündüğü başka potansiyel kişilerin arayışına girmeleri kaçınılmazdır.

Yuva kurma isteği olan kadınlar, aşık olduğu erkek tarafından hep evlenme teklifi alacağını umut ettiği için hemen ayrılmayı akıllarına getirmezler.

Sevdiği erkek bir teklif ile gelirse ilişkisini o doğrultuda yöneltir ve ikinci partnerinden vazgeçer. Çünkü onu aldatma olayına düşüren umutsuzluk hissidir.

Maddi çıkarlar

Maddi yönden açlık çeken bazı kadınlar ise bu açıdan partnerlerinden beklenti içerisine giriyor. Bu çeşit bir aldatma gerçekleştiren kadın genellikle lüks yaşamı ve pahalı kıyafetleri kendisine hedef olarak seçmiştir.

Eğer bir kadın aldatmaya meyilli ise ve aşık olduğu erkek onu maddi yönden doyuramıyorsa, bu durumda kadın hemen harekete geçecektir. Sahip olduklarıyla yetinmeyen veya yetinmek istemeyen kadınlar bu gibi durumlarda sevgililerini aldatabiliyor.

Heyecan arayışı

Eğer ilişki çok monoton bir şekilde ilerliyorsa tarafların bu ilişkiden sıkılması anlaşılabilir bir durumdur. Ancak bazı kadınlar daha fazla heyecan yaşamak için partnerlerini aldatabiliyor.

Bu tip bir aldatma gerçekleştiren kadın genellikle sevgi arayışında olmaz. 2. erkekten herhangi bir şey beklemez kadın, sadece yaşamına eklediği yeniliklerle ilgilenir.

Statü

Zengin, başarılı, kariyer sahibi bir erkeğe hiçbir kadın hayır demez.  Ancak bazı kadınlar bu durum biraz abartıp partnelerini bu doğrultuda seçmek için oldukça çaba gösteriyor.

Normal düzeyde bir ilişkisi olan bu tip kadınlar, yüksek statü sahibi biriyle tanıştığında ilişkiyi başlatmak için ellerinden geleni yapıyor ve bu sırada partnerlerini aldatmaktan hiç çekinmiyorlar.

Aldatan Erkekler Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

İlişkilerde diğerlerine nazaran affedilme oranı en düşük hatalardan biri: Aldatmak!

Sevgilinizin sizi aldattığını gösteren işaretler!

Sevgilinizin sizi aldattığını anlamanız için sevişirken başka birinin ismini bağırmasını beklemeniz ya da onu aksiyon üzerinde basmanız gerekmiyor.

Sevgilinizin sizi aldatmasını önlemenin 7 yolu

Sevgilinizin sizi aldatmasını engellemenin bir yolunu mu arıyorsunuz?

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.