Kondom yasaklansın!

01.12.2014 23:41:59
A+ A-

Başbakan hazretleri “en az üç çocuk yapın” diye ferman çıkardığında sene 2008’di. Kadınların sahip oldukları potansiyeli kullanmadığına da dikkat çeken bu açıklama elimizdeki kaynakları (kadınlar) en verimli şekilde kullanarak (cinsel ilişki) en çok çıktıyı (çocuk) elde etmemizi söyleyerek Türk mühendisliğinin ne kadar ileri noktalara geldiğini bizlere gösteriyordu.

Bütün büyük adamların zamanında anlaşılamadığı gibi başbakan da anlaşılamamış olmalı ki devletimiz geçtiğimiz ay içinde kadınların hamile kalması, hamile kalan kadının da kesinlikle doğurması için çeşitli önlemler almaya karar verdi.

Öncelikle evlerinde normal olmayan cinsel ilişkiye dair medya bulunduranların cezalandırılması gündeme geldi. Bu birincil önlem. Sonuçta kadınlar sadece belli türde cinsel ilişkilerde hamile kalabiliyorlar ve devletimiz bunun dışında hiçbir ilişkinin yaşanmaması için elinden geleni yapmak zorundadır. Benim tavsiyem, oral ilişkiye girenlerin dilleri koparılmalı, anal ilişkiye girenlerin pamuğu tez vakitte tıkılmalıdır.

Tabi ki yüce devletimiz sadece hamile kalınmasını sağlamakla kalamazdı. Kürtaj denen gudubet ülkemiz topraklarından silinmeliydi. Kadınların kim bilir ne yüksek yüzdelerinin rızaları olmadan cinsel ilişkiye girmeye zorlandığı güzel ülkemizde, onların rızalarını bekleyecek halimiz yok. Dayısı, amcası tecavüz etmiş, ilçenin bütün devlet görelileri sıraya girip ırzına geçmiş, kız 13 yaşındaymış falan bunlar mühim değil. Allah’ın tecavüzcü kulu aracılığıyla verdiği canı, Allah’ın katil kulundan başkası alamaz çünkü.

Devletimizi Allah başımızdan eksik etmesin. Hamilelik testi yaptıran kadınların takibini ve evde ziyaretini de sağlamıştır, çok şükür. Sonuçta hamilelik testi yaptırıyorsa sevişmiş ki yaptırıyor. Evli değilse, mazallah, hakkında zinadan yasal işlem dahi yapılmalıdır. Bu şekilde bir kanun yoksa acilen çıkarılmalıdır. Hamilelik testi başarısızlıkla sonuçlananlardan şüphelenilmeli, kısırsa zindanlarda çürütülmeli (neyleyim kadını doğurmadıktan kelli), kısır değilse kendisine hamile kalmak için doğru seks pozisyonları hakkında bilgi verilmeli, tekrar kontrole geldiğinde kas yapısı incelenerek başka pozisyonlarda sevişip sevişmediği kontrol edilmelidir.

Hele bu evlere ziyaret konusu bilhassa şahane olmuştur. Neymiş efendim, annesinin babasının haberi yokmuş. Evlatlıktan reddedilmiş. Annesinin-babasının rızası ve de haberi olmadan affedersiniz, ben söylerken utanıyorum, bir erkekle sevişen kız, zaten hayırsız evlattır. Sonuçta erkek olsa, dersin ki, babasının tohumlarını yayıyor. Oysa kız, babasının haberi olmadan başkasının tohumlarını nasıl kabul eder?

Benim de naçizane tavsiyelerim olacak pek sevgili devletime konuyla ilgili. Aşağıda belirteceğim hususları dikkate alıp gündem oyalarken bir yandan da zaten ikinci sınıf vatandaş olan kadınlara hayatı zindan ederek bir taşla iki kuş vurmak isteyecek devlet büyüklerime sesleniyorum!

Öncelikle eşcinsellere karşı yaptırımlar arttırılmalıdır. Polisimiz mağdur durumdadır. Travestileri sadece travesti oldukları için toplayıp toplayıp karakola getirmekte fakat travesti olmak suç olmadığı için hiçbir işlem yapamadan salmak zorunda kalmaktadırlar. Travesti diye insan mı olur zaten! İnsan dediğin ya erkektir ya kadındır. Benim şahsi fikrim erkekler arasındaki cinsel ilişkilerin de engellenmesi için önce toplum biraz açılmalı, gizli gizli yürütülen eşcinsel ilişkilerin ortaya çıkması sağlanmalı, sonra bir anda kanun değiştirilerek hepsi içeriye tıkılmalıdır. Dildeki maskülen yapı desteklenmeli, küfür olarak anneye edilen küfürlerin yerine kişinin eşcinselliğinin küfür malzemesi edildiği küfürler ön plana çıkarılmalıdır.

Cinsel ilişkilerde standardizasyon arttırılmalıdır. Badem bıyıklı bilim adamlarına erkek ve kadın için çocuk sahibi olmak adına en uygun zaman ve mekanlar araştırtılmalı, Bilim ve Teknik’te evrim teorisi yerine bununla ilgili makaleler yayınlanmalıdır. Halk, hamilelik şansının en yüksek olduğu misyoner pozisyonunda sevişmeye teşvik edilmeli, film ve dizilerde başka pozisyonda sevişme sahnesinin yayınlanmasına RTÜK kesinlikle izin vermemelidir. Fantezi dünyasında çeşitliliğe yönlendiren pornografik yayınlar engellenmelidir. Gerçi bunu zaten yaptı devletimiz, çok şükür.

Kürtajın toplu katliam sayıldığı bir ülkede düşük de cezasız kalmamalıdır. Düşük yapan anne sadece taksirle öldürmeden değil aynı zamanda kendi çocuğuna kötü davranma suçundan da yargılanmalı, cezası en az üç çocuk doğurduktan sonraya ertelenebilmelidir. Doğursun da öyle girsin hapse, kaynaklarımızı boşa harcamayalım.

Sadece kadınların hastanelerde yaptırdıkları hamilelik testlerini takip etmek yeterli olmayacaktır. Eczanelerden de hamilelik testi alınabilmektedir. Eczaneleri takip etmek de işe yaramaz çünkü bu sefer hamile olmayan kadınlara aldırıp yapabilirler testlerini. Sağlık ekiplerinin ev ev dolaşıp hamilelik testi yapması da işe yaramayacaktır çünkü bu sefer de başkasının idrarını kullanma ihtimalleri vardır. Sonuçta kadınlarımızın elin önünde idrarını yapması bizim erkekliğimize sığmayacağından bunun için en sağlıklı yöntem kadınların her adet gördüklerinde kullandıkları hijyenik pedlerden bir tanesini en yakın sağlık kurumuna götürerek DNA testi aracılığıyla o ay da hamile kalmadıklarını ispatlamaları olacaktır. Hamile kalınmayan her ay için ayrıca DNA testi parası alınmalı, böylece kadınlar hamile kalmaya teşvik edilmelidir.

7 aylık çocuk doğurup, tarlalarımız olan vücutlarını yeni bir hamilelik için 2 ay öncesinden hizmetimize tekrar sunan kadınlar ödüllendirilmeli, toplum içinde onore edilerek pohpohlanmalıdır. Ayrıca ikiz, üçüz ve daha çoğuz doğuranlar da unutulmamalı, üretkenlikleri primlerle ve birkaç ay ücretsiz DNA testiyle ödüllendirilmelidir.

Kondom yasaklanmalıdır. Bulunduran ve temin edenlere hapis cezası uygulanmalıdır. Sevişen her kadının hamile kalması şart koşulmalı, sevişip de hamile kalmayan kadınlara gerekli yaptırımlar uygulanmalıdır.

Kadınlarımıza doğuran bir varlık olarak hak ettikleri değerin verilmesi adına doğurabilmeleri için her engeli ortadan kaldıralım, onlara varlıklarının gerekli olduğunu ispatlama şansını tanıyalım!

Arz ederim.

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.