Sabrınızı hak etmeyen hiç kimseye sabrınız olmasın.

17.09.2014 22:40:46
A+ A-

Ukalalık yapmanızı asla istemem ama hayatınızda artık sizi mutsuz eden ve üzen şeyler ile vaktinizi daha fazla kaybetmek istemeyiniz.

Haddinden fazla eleştirenlere artık sabrınız olmasın..

Yalan söyleyen ve sizi yönetmek isteyen insanlara bir dakika bile zaman harcamayınız..

İkiyüzlülük olan ortamlarda, sahtekarlık yapılan ortamlarda bulunmayınız. Bir şekilde o tür ortamlardan uzak tutun kendinizi. Hele ucuz övgülerin yer aldığı yerlerde hiç bulunmayın derim.

Elbette ki farklılıklar olmalıdır yaşamımızda ama hoşgörüsü olmayan insanlardan kaçınılmalı. Hatta benden izin sizlere, yok bile sayabilirsiniz bu tür insanları..

Bir şey daha söylemek istiyorum. Sabrınızı hak etmeyen her kim olursa olsun sabrınız olmasın!

Boşuna nefes tüketmiş boşuna enerjinizi harcamış olmayınız değmeyecek insanlar için. Sonra üzülen siz olursunuz.

Sizi sevmeyen insanları sevmeye devam etmeyiniz. Bırakınız.!

Şey demek istiyorum aslında..Sizi mutsuz eden kişileri hayatınızdan çıkartınız. Sizi üzen şeylerin de bir listesini yapınız alt alta ve sırasıyla çözülmesi acil durumuna göre çözmeye çalışınız. Çözülemeyecek üç bilinmeyen denkleme benziyorsa mesele, zamana bırakın zaman çözer!.

Uyuşmazlıklardan nefret ederim mesela ben. Ülkeler arasındaki uyuşmalıklardan tutunuz her türlü insanların uyuşmazlığı rahatsız eder beni.

Ulan! behey akılsız adamlar.. Behey lafını bilmezler! Bu savaşlar bu kanlar niye? Milyarlarca yıldır yeten dünya herkese yeter artar bile..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.