24 Aralık'ta Merkür-Uranüs arasında kare açı oluşuyor!..

24.12.2014 00:40:52
A+ A-

Zihinsel anlamda gergin hissedeceğimiz bu dönemde sert ve inatçı tavırlar gösterebiliriz. Düşünerek alacağımız kararlar, bizi keskin ve fazlasıyla risk içeren konulardan koruyacaktır. Tutamayacağımız sözler verebileceğimiz için söz vermeden önce bir kez daha düşünmekte yarar vardır. Anlaşma yapmak için korkunç bir zamandır, sözleşme ya da anlaşmalar mümkünse ertelenmelidir. Hayatımızdaki denge ve istikrarın yok olduğunu görmek bizi düşünmeden karar almaya iter bu yüzden hatalı kararlar alabiliriz.

Heyecanlı ve düşüncesiz olacağımız için sert ve beklenmedik sözler söyleyebilir çevrimizdeki kişileri kırabiliriz. Dikkatimiz çok fazla yöne dağıtmamak, odaklanmakta zorluk yaşamamızı önler. Bu dönemde uykusuzluk çekmemek için zihnimizi yavaşlatmak çok önemlidir.

Her zamankinden çok daha dik kafalı, sabırsız ve hoşgörüsüz olacağımız bu günlerde meditasyon, yoga türü rahatlama tekniklerinden yararlanmak bizi oldukça rahatlatacaktır. Sinirsel gerginlik nedeniyle stres kaynaklı hastalıklara maruz kalmamak için, yoğun zihinsel enerjimizi, yaratıcı konulara, zihinsel aktivite gerektiren oyunlara yöneltmeliyiz.  

Sevgiyle Kalın!..

 YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.