27 Nisan 2015 Günlük Burç Yorumları

27.04.2015 11:42:01
A+ A-

KOÇ

Hayatınız insan ilişkileri etrafında kısılmış durumda. Son zamanlarda yalnız olmayı özlemiş olabilirsiniz fakat insanları bir araya getiren eğlenceli kişiliğiniz sayesinde herkes tarafından aranıyorsunuz. Finans konuları gündeme gelebilir.

 

 

BOĞA

Bazen insanın arkadaşları ailesi olur. Sizin dostluklarınız da aynı bu şekilde derin ve kalıcı. Bugünlerde bu kişiler size yardım için çok hevesli ama siz bu konuda isteksiz davranmaktasınız. Sıcak ve samimi dostluklar sizin için yeterli gelmiyor mu?

 

İKİZLER

Son zamanlarda yaşadığın sorunların üzerine gitmesini bildin. Şimdi mükafat zamanı, bunun tadını çıkar. Huzurlu bir döneme giriyorsun. İç huzurun iş yaşamında da olumlu etkiler gösterecek. Yakında yoğun bir tempoyla tekrar karşı karşıya kalacaksın.

 

YENGEÇ

Bugün sizin için mükemmel bir gün. Etrafınızdaki sıkıcı atmosferden kurtulmak ve ilham verici yeni işler yapmak için ideal bir zaman. Bunu gezi planı yaparak değerlendirebilirsiniz. Böyle bir macera için vakit kaybederseniz kendinizi tekrar aynı tempo içinde bulabilirsiniz. 

 

ASLAN

Kendinize dur demekten vazgeçin artık. Yaratıcılık konusunda çok verimli bir döneme giriyorsunuz fakat bunu kendinize inandırmanız lazım. Yeteneğinizin ne olduğunu sizden başka kim bilebilir ki? Aşk konusunda gözlerinizi açın ve etrafınıza odaklanın.

 

BAŞAK

Geçtiğimiz günlerdeki motivasyonunuz kaybolmuş durumda. Yaptığınız kısa süreli tatil işe etkisini yitirmiş görünüyor. Size ne oldu böyle? Bir projede hayat bulmanız söz konusu.Fakat bu projeyi seçerken sadece çıkarlarınızı düşünmemelisiniz.

 

TERAZİ

Biraz etrafınıza odaklanma zamanınız geldi. Etrafınızdaki insanların sizden bir şeyler sakladığını düşünüp kafanızı yorabilirsiniz. Kendinizi neden bu kadar hırpalıyorsunuz? Her şey olacağına varır. Duygularınızı ifade etmekten kaçmayın.

 

AKREP

Bugün kendinizi önemsemek ve tembellik yapmak için güzel bir gün. Eklem ağrıları canınızı sıkıyor olabilir. Bir fizyoterapistten randevu alın ve kendinizi şımartın. Bir gün için hırsınızı ve sorumluluklarınızı bir kenara bırakmaktan zarar gelmez.

 

YAY

Yakın zamanda maddi olarak kendinize çeki düzen vermiş olabilirsiniz. Bu sizin için yeterli oldu mu? Durmak için uygun bir zaman olduğunu düşünüyor olabilirsiniz fakat değişiklikler henüz bitmedi. Profesyonel hayatınızda yapacağınız seçimlere dikkat edin.

 

OĞLAK

Manevi yönden kendinizi dinlemelisiniz. Meditasyon için güzel bir gün. Aklınızdaki projeler henüz sonuçlanmadığı için kendinizi hala huzursuz hissediyorsunuz. Sizin yerinizde kim olsa aynı durumda olurdu. Kendinizi hırpalamayın.

 

KOVA

Tatile çıkma planları yapıyorsanız tam zamanı. Bu hafta sonunu deniz kıyısında geçirmek size iyi gelecek. Yaşadığınız finansal sorunları dert etmeyin, üstesinden geleceksiniz. Tatil arkasından alacağınız kararlar size iyi gelecek.

 

BALIK

Evde bir takım huzursuzluklar olabilir. Kendinizi baskı altında hissediyorsunuz. Endişelerinize veda etme zamanı geldi. Etrafınızdakilerin tavsiyelerini dinleyin ve rahatlayın. Artık olaylar üzerinde fazla düşünmeyin ve kendinize zaman tanıyın.

 
 
 
 
 

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.