27 Ocak - 2 Şubat Haftası ve Yeni Ay Burç Yorumları

26.01.2014 14:25:11
A+ A-

Koç ve yükselen koç

30 ocak'ta kova burcunda gerçekleşecek yeniay' da istek ve arzularınızın, yoğunluğunu hissedebilirsiniz. Girişimci yönleriniz ön plana çıkacak ve yeni fikirleriniz, gelecek istekleriniz yönünde aktif olacaksınız. Umutlarınız yönünde yenilenecek ve başkalarından yardım göreceksiniz.

 

Boğa ve yükselen boğa

30 ocak'ta kova burcunda gerçekleşecek yeniay' da kariyer hayatınıza dair yeni projelerin belirdiği bir dönem olacak. Yöneticileriniz, otarite konumunda ki kişiler ile şaşırtıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Ev ve aile hayatına ilişkin konularda net olmayan durumların, artık daha belirgin ve adım atılma yönünde olacaktır. İkili ilişkilerinize dikkat edilmesi gereken günler.

 

İkizler ve yükselen ikizler

30 ocak'ta kova burcunda gerçekleşecek yeniay' da eğitim ve yolculuk alanınıza dair bir çok fırsatlar yakalamanız olası. Değerlendirmek konusunda kararsız kalacağınız zamanlar olsa da, doğru kararı zorlanmadan vereceksiniz. Bu süreçte yurtdışına, ya da uzak yerlerde ki dostlarınız ile ilgili haberler almanız olası.

 

Yengeç ve yükselen yengeç

30 ocak'ta kova burcunda gerçekleşecek yeniay' da parasal konular ön planda olacaktır. Vergi, kredi ve nafaka gibi ortak kazançları anlatan gelir ve gideler ile ilgileneceğiniz görülmekte. Yeni başlangıçlar yapmak adına başkalarından hem yardım görme, destek alma, hem de kredi gibi baş vurularda kolaylık yaşayacağınız günler. Fakat gelir ve gider dengesini korumakta zorlanabilir ve beklenmeyen giderler karşınıza çıkabilir. Bütçenize dikkat etmeniz gereken bir dönem.

 

 

Aslan ve yükselen aslan

30 ocak'ta kova burcunda gerçekleşecek yeniay' da özel ilişkileriniz, evliliğiniz ya da yalnız olanlar için yeni bir birliktelik söz konusu. İlişkisini bitirmiş olanlar için, yeni kişileri tanıma zamanı. Hızlı karar vermeyin ancak fırsatları da kaçırmayın. Nasıl bir ilişki istiyor, nasıl bir kişi sizi mutlu edebilir bunları kendiniz adına net bir şekilde belirleyecek ve bundan sonra ki süreçte bu yönde devam edeceksiniz.

 

Başak ve yükselen başak

30 ocak'ta kova burcunda gerçekleşecek yeniay' da rutin yaşamınız da ki yeni değişimler söz konusu. Çalışma yeriniz, çalışma koşullarınız, işiniz ve iş arkadaşlarınız içinde farklı başlangıçlarınız olacaktır. Yeni bir sorumluluk, yeni bir iş ve görev alabilirsiniz bu süreçte. Özellikle önümüzde ki hafta itibariyle. Kolaylıkla destek göreceğiniz, fakat biraz  yoğun bir süreç.

 

Terazi ve yükselen terazi

30 ocak'ta kova burcunda gerçekleşecek yeniay' da hayattan zevk almaya başlayacağınız, daha keyifli konulara yöneldiğiniz bir zaman dilimi. Yalnız olanlar için yeni bir aşk ve teklif söz konusu iken, ilişkisi olanlar için daha ciddi bir boyuta taşıya bilirsiniz birlikteliğinizi. Çocuk sahibi olanların çocuklarının iş ve eğitim hayatlarına dair mutlu gelişmeleri olacaktır. Çocuk sahibi olmak isteyenler için önümüzdeki haftadan itibaren bu anlamda mutlu edici günler beklenmekte.

 

Akrep ve yükselen akrep

30 ocak'ta kova burcunda gerçekleşecek yeniay' da yaşadığınız ev ve aile ilişkilerinizde yeni düzenlemeler olacaktır. İşinizden kaynaklı değişimlerde olabilir. Yeni bir işe başlayıp evinizi taşımanız gibi. Aile büyükleriniz ile ilgili farklı konular içine girebilirsiniz. Yaşadığınız alanda ki kişiler ile ilişkilerinizi onarmak, kırgınlıkları gidermek için olumlu bir süreç.

 

 

Yay ve yükselen yay

30 ocak'ta kova burcunda gerçekleşecek yeniay' da fikir ve proje konusunda oldukça yaratıcı bir dönem. Yakın çevrenizde bazı değişiklikler, yenilikler olacak. Sizi ilgilendirmeyen konularda bile bir sürü konu duyabilirsiniz bu hafta itibariyle. Eğitim ve internet, okuma yazma ve araştırma gibi konularda öne çıkacaktır. Kardeşlerinizin yaşamı ile alakalı yeniliklere sevineceksiniz. Kısa yolculuklarınız artarken, yeni yerleri keşfetmek ve bunları kazanca dönüştürmek içinde girişimlerinizde başarı sağlayacağınız bir hafta.

 

Oğlak ve yükselen oğlak

30 ocak'ta kova burcunda gerçekleşecek yeniay' da ekonominiz adına olumlu bir sürece giriyorsunuz. Gelirlerinizi arttıracak iş olanakları, emlak konularında yeni projeler oluşacak. Birikimlerinizi arttırmak adına yeni başlangıçlar yapacaksınız. Ancak; bu dönem giderinizin artması da söz konusu. Arsa ve emlak yönünde bazı fırsatlarınız olacak, bunları değerlendireceğiniz konusunda ise yanılmamanız adına kararı kendiniz  vermeniz gereken bir dönem.

 

Kova ve yükselen kova

30 ocak'ta kova burcunda gerçekleşecek yeniay' da kişisel plan ve girişimleriniz konusunda oldukça şanslısınız. Düşündüklerinizi eyleme geçirebilecek fırsatlarınız olacak. Kendi adınıza yeni kararlar ve başlangıçlar zamanı. Dış görünüşünüz ile ilgili değişim yapmak isteyebilirsiniz ki bunu şubatın ilk haftalarına ertelemenizde fayda var.

Sağlığınız açısından yorgunluklarınızdan, bazen üşengeçliklerini hissettiğiniz duygulardan kurtulacak ve daha iyi hissedeceksiniz.

 

Balık ve yükselen balık

30 ocak'ta kova burcunda gerçekleşecek yeniay' da içsel olarak sizleri etkileyecek bir yeni ay. Ruhunuz yenilenecek adeta. Bu günler biraz mutsuz ya da huzursuz hissetme ihtimaliniz olabilir. Fakat yeni aydan hemen sonra çok daha huzurlu ve güçlü hissedeceksiniz. Bu dönemde alacağınız kararları içinize sorun. Hisseleriniz güçlenecek çünkü. Gizli olan bir çok şeyi gün yüzüne çıkmasını izleyecek ve yanılmadığınızı göreceksiniz. Biraz kendinizle kalmanız, ruhsal çalışmalar yapmanız, ve rüyalarınızın da yoğunlaşması ile huzurlu bir zaman yaklaştığınızı fark etmeniz yönünde olumlu zamanlar.

 

Sağlıklı huzurlu mutlu haftalar dilerim

Sevgilerimle

 

 YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.