28 Mayıs’ ta Gerçekleşecek Yeni Ayın Burçlara Etkileri

28.05.2014 13:38:00
A+ A-

Koç ve yükselen koç

28 Mayıs' ta gerçekleşecek yeni ay, yakın çevrenizin  ve kardeşlerinizin hayatlarında yenilikler yaşadıklarını duyabilirsiniz. Bu süreçte duyduğunuz her konunun gerçekliğinden emin olmadan adım atmamanızda fayda var. Kısa yolculuklarınız, İletişim trafiğiniz artarken, yeni fikirler ve eğitim hayatınızda beklediğiniz başlangıçları yapabilirsiniz. Yeni bir teknolojik alet satın alabilir, İnternet ve medya konuları gündeminizde olacaktır.

 

Boğa ve yükselen boğa

28 Mayıs' ta gerçekleşecek yeni ay, parasal anlamda yeni olanaklar, imkanlar sunacaktır sizlere.
Gelirinizin artmasına katkı sağlayacak bir iş değişikliği ya da teklif alabilirsiniz. Ancak iyi araştırmalı ve önünüze gelecek fırsatın gerçekliğinden emin olmadan adım atmamanızı öneririm. Emlak, arsa, tapu gibi aileyi ilgilendiren konularda bekleyen işlerinizin olumlu sonuçlanacağı bir dönem.

 

İkizler ve yükselen ikizler

28 Mayıs' ta burcunuzda oluşacak yeni ayla birlikte, hayatınıza dair başlangıçlar yapma fırsatlarınız olacak. Bu süreçte kendiniz , görüntünüz ile ilgili değişiklikler yapabilirken, iş, aile ve çevreniz ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Bir çok konuda karar vermeniz gerekecek.  Birkaç alternatif içinde seçim yapmak için önümüzde ki haftayı beklemenizi öneririm.

 

Yengeç ve yükselen yengeç

28 Mayıs' ta gerçekleşecek yeni ay,  ruhunuza dokunacak nitelikte. Ruhsal dünyanızı beslemeniz, kendi içinize dönmeniz sizi rahatlatacaktır. Gelecekle ilgili planlar yapıyor olmak sizi umutlandıracak. Gizlemek, saklamak  ve paylaşmak istemediğiniz konulara dikkat etmeniz gereken bir dönem. Yakın çevrenizi ilgilendiren bazı konularda haberdar olabilirsiniz. Su süreçte size aktarılan her bilgiye itibar etmemenizi, gerçekliği konusunda önce emin olmanızı  öneririm.  Düşündüğünüz, aklınıza takılan konularda size yol gösterecek rüyalar görebileceğiniz ve hisselerinizin artacağı bir dönemdesiniz.

 

Aslan ve yükselen aslan

28 Mayıs' ta gerçekleşecek yeni ay, arzu ve umutlarınızın gerçekleşmesini sağlayacaktır. Geleceğe dair planlarınızı hayata geçireceğiniz olumlu bir dönem içindesiniz.  Yeni grup ve organizasyonlara katılabilir yeni  arkadaşlar ve dostlar edinebilirsiniz. Sizler için sosyal hayatınızın hareketlendiği günler başlamak üzere. İş ve  kariyeriniz açısından da olumlu olan bu dönem, yeni kazanç olanakları da yakalama fırsatı bulabileceksiniz.

 

Başak ve yükselen başak

28 Mayıs' ta gerçekleşecek yeni ay, Toplumsal statünüzde gözüken bir yenilik yaşatacaktır size yeni ay. Kariyer hayatınızı olumlu anlamda etkileyen yoğun bir dönemin içinde olacaksınız. Bu süreçte terfi edebilir, iş değiştirebilir, yönetici ve üstlerinizle yeni imzalar atabilirsiniz. Annenizin hayatıyla ilgili yeni kararlarında destek olmak, fikir vermek aynı zamanda desteğini de göreceğiniz bir yeni ay yaşamanız muhtemel. 

 

Terazi ve yükselen terazi

28 Mayıs' ta gerçekleşecek yeni ay, hayata bakış açınızı yenilerken, eğitim, kurs ve seminer gibi kişisel gelişiminizi destekleyen fırsatları sunacaktır sizlere. Tatil planları, uzak ülkelere  seyahat, pasaport ve vize işleriyle de ilgileneceğinizi göstermekte. Uluslar arası ilişkiler, yabancı kişiler ile iletişim halinde olacağınız bu dönemde uzak akrabalarınızla da bir arada olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

Akrep ve yükselen akrep

28 Mayıs' ta gerçekleşecek yeni ay, ortak kazançlardan yana şanslı bir dönem olduğunuzu göstermekte. Eşiniz ya da başkaları kaynaklı destek beklediğiniz konular varsa bu dönemde yardım görebilirsiniz. Kredi ve nafaka gibi konularda bekleyen konularınızın netleşmesi de yeni ayla birlikte beklenebilir. Aynı zamanda ölüm ve ötesi,  rüyalar, telepati gibi gizemli konulara  ilginiz artabilir ve bu konuda kendinizi geliştirme isteği duyabilirsiniz.

 

Yay ve yükselen yay

28 Mayıs' ta gerçekleşecek yeni ay, eşiniz ve evliliğinizle alakalı yeni başlangıçlar zamanı sizler için. Bekar olan kişiler için hayatlarını birleştirecekleri kişi ile tanışabilir, devam eden ilişkiler için evlilik, nişan gibi beraberliklerini  bir üst noktaya taşıyabilirler. Sorunlu evlilik ve birliktelikler bu dönemde olumlu duruma dönüşür ve kırgınlıklar giderilebili

 

Oğlak ve yükselen oğlak

28 Mayıs' ta gerçekleşecek yeni ay, iş yerinizde, çalışma alanınızda yeni bir döneme giriyorsunuz. İş arayışı olanların bekledikleri olumlu cevaplar gelebilir ve iş yerinizi değiştirebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin hayatlarında ki yenilikleri duyabilirsiniz. Günlük rutin hayatınızda bir çok hareketlilik yaşayacağınız bu dönem, sağlığınız açısından solunum ve siniz sisteminizin hassas olabileceği bu dönem, sağlığınıza ve beslenmenize özen göstermeniz yerinde olacaktır. Devam eden sağlık sorunu olanlar için ise tedavilerinde olumlu gelişmeler yaşadıkları ve sağlıklarına kavuşacakları  bir dönem olacaktır.

 

Kova ve yükselen kova

28 Mayıs' ta gerçekleşecek yeni ay, Aşk hayatınızda olumlu gelişmelerin yaşanacağı bu dönemde sizi sevindirecek gelişmelere şahit olabilirsiniz. Arzu ettiğiniz gibi bir ilişkiye başlayabilir, hayattan daha fazla keyif alabileceğiniz keyifli bir dönemdesiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için sevindirici haberler alabilir, çocuk sahibi olan kişiler ise onlarla ilgili sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

 

Balık ve yükselen balık

28 Mayıs' ta gerçekleşecek yeni ay, ev ve aile hayatınıza ışık tutacak. Ev alabilir, taşınabilir ya da evinizin içinde yenilikler yapabilirsiniz. Yerleşim yerinize ait bekleyen konularda gelişmeler yaşayacak olmanız sizi ruhsal anlamda da besleyecektir. Geçmişinizle ilgili konuları merak edebilir, aile köklerinizi öğrenmek isteyebilirsiniz. Aile büyüklerinizle daha fazla bir arada olacağınız ve desteklerini aldığınız hareketli bir dönem olduğu görülmektedir.

 

Sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler dilerim.

SevgilerimleYORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.