28 Nisan 2015 Günlük Burç Yorumları

28.04.2015 10:10:48
A+ A-

 

KOÇ

Bugün mutluluktan ışık saçtığın bir gün olacak. Son bir kaç haftadır yaşadığın kasvet ve sıkıntı dolu anlardan sonra çok ferahlatıcı bir günle karşı karşıyasın. Görünüşe göre aldığın kararlar işe yaradı. Ya aşk başlayacak ya da daha da iyi bir şeyle karşılaşacaksın.

 

BOĞA

Gün boyunca amacımız sevgilinizi büyülemek olacak gibi duruyor. Denememek için hiç bir neden yok. Neden sevdiğinizle iyi bir zaman geçirmeyesiniz ki? Fakat siz yine de romantiklik  sınırınızı fazla zorlamayın. Bunu nasıl yapmak istediğiniz konusunda dikkatli olun.

 

İKİZLER

Bugün sizin için mükemmel bir gün. Üzüntülerden kurtulma anının tadını çıkarın. Aşka hayatınız için fırsatlar kapıda. o Yüzden uyanık olun ve kapıyı açmakta geç kalmayın.  

 

YENGEÇ

Çok açık ki kaderinize göre yaşamayı seçiyorsunuz. Bu boyun eğmişlik aslında size korkusuzluk ve olaylara uzaktan bakma şansı tanıyor. Fakat hedeflerinize doğru ilerlerken kaderciliği bir yana bırakmalısınız.

 

ASLAN

Düşünme açısından zengin bir gün olacak gibi görülüyor. Hala mesafenizi koruyarak etrafınızda olan bitenleri uzaktan izleyebilirsiniz. Diğer insanların hırslarını izlemek size bir tiyaatro oyununu izliyormuş etkisi verecektir

 

BAŞAK

Profesyonel bakış açınızda bugün de belirsizlikler var. Motivasyonunuzu hala sağlayabilmiş değilsiniz. Bir gruba dahil olun ve odaklanmaya çalışın.

 

TERAZİ

Etrafınızda olup bitenler size serap gibi geliyor olabilir. Şimdiki zamana odaklanmak varken gelecek hakkında neden bu kadar endişeleniyorsunuz? Bir döneme girdiniz ve bunun için enerjiye ihtiyacınız olacak.

 

AKREP

Gereksiz yapacağınız bir çok harcama ileride sizi sıkıntıya sokabilir. Paranızı çarçur etmek yerine birikim yapmalısınız. Yakında ihtiyacınızın olacağı çok açık.

 

YAY

Bugün sözleşme imzalamak veya harcama yapmak için uygun bir gün gibi görünmüyor. Para rezervinizi güvenli bir yerde tutun. Her konu hakkında müzakere etmekten vazgeç. Ne kadar iyi görünse de sunulan tekliflerin yanından bir süreliğine yürüyüp geç.

 

OĞLAK

Hakikaten bulunduğun durumu düzeltemeyeceğini mi düşünüyorsun? Geçmişten bu yana yaptıklarınızın ödülü olarak kendinize içine sıkıştığınız bu hayatı mı uygun görüyorsunuz? Sizi aşağı çeken şey sorumluluk. Hayır demeyi öğrenme zamanı geldi. 

 

KOVA

Yine güzel bir gün. Kendine güveninin geldiği motivasyonunun tavan yaptığı bir gün. İçinizdeki savaşçı bir yerleri fethetmek için fırsat kolluyor. Bunun gerçekleşmesi çok uzak görünmüyor. Bulutun dağılmasını bekleyin.

 

BALIK

Bugün iletişimde zorluk yaşayabilirsiniz. Algılarınızda deformasyon yaşadığınızı hissedebilirsiniz. Akşam olduğunda tüm sorumluluklarınızı unutup kendinizi tatile çıkmak için valiz hazırlıyor olarak bulabilirsiniz. Bugün maceralar sizin için şüphesiz.

 

Kaynak: http://www.papazkimde.com/2015/04/28-nisan-2015-gunluk-burc-yorumlari.htmlYORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.