5 Haziran Gökyüzü Özeti

07.06.2015 11:52:47
A+ A-

5 Haziran 2015 tarihi itibari ile ay iş kolik, ketum #‎Oğlak #‎burcundailerlemesine devam edecektir.

Sabah saatlerinde Ay-#‎Plüton’la aynı notaya gelecek, bu açı kalıbıyla ilişkileriniz ya da işinizde uzun zamandır beklediğiniz yapamadığınız değişimlerin cesaretini bulabilirsiniz.
Bu yüzden ya şimdi ya hiç düşünce kalıbıyla harekete geçebilirsiniz. Zira bugün Mars ve Jüpiter sizi destekleyecektir.

Öğle saatlerin de ise Ay-#‎Uranüs’e olumsuz görünüm verecektir. İçinizde duygusal isyan; gerek yakın çevre gerek dış çevreye karşı patlamalara neden olabilir. Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu durumlar bazı sıkıntılara, planlarınızda değişikliklere neden olacağından acele kararlar vermeden rutin işlerinizle ilgilenmek içinizdeki #‎isyankârenerjiyi durdurmanıza yardımcı olacaktır.

Sonrasında #‎Ay saat 18.34 de boşluğa girerek ilerlemesini sürdürecektir.

Günün gezegen hareketi #‎Mars-#‎Jüpiter altmışlığıdır.
Cesaret, güven, iyimser, pozitif enerji akışı ile beklediğiniz kariyer, terfi ve zam için gökyüzü sizi desteklemektedir. 
Bu fırsatı değerlendirmek için hemen harekete geçin üstlerinize bu taleplerinizi bildirin. 
İkili ilişkilerde romantizm, doruk noktada olacağından ilişkinizi sağlam temellere taşımak adına ileriye dönük adımlar atabilirsiniz. Var olan ilişkilerde sürprizler yaşayabilirsiniz. İş, sosyal etkinlik, özel ilişkiler adına umulmadık seyahat fırsatlarıyla da karşılaşabilirsiniz. 
Varsa hukuksal konularda daha hızlı bir şekilde sonuca ulaşabilirsiniz.
Fiziksel egzersiz, spora başlamak de için uygun zamandasınız. Limitinizi aşan harcamalardan uzak durmalısınız zira fazla iyimserliğiniz bütçenizi zorlayabilir.

Günün diğer gezegen hareketi #‎Venüs’ün 19 Hazirana kadar kalacağı#‎Aslan burcuna geçmesidir. Özel ilişkileriniz, zevkleriniz, sosyal hayatınız bolluk içine taşınmakta. Renkli, hareketli zevkli, eğlenceli, günler sizi beklemektedir. (kişiye özel olan horoskoplarınıza göre elbette) 
Venüs aslan büyüsüne çok fazla kapılmadan yeni oluşumlarda dikkatli,temkinli adımlar atmak faydalı olaraktır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler...Funda

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.