9 Mart Balık burcu güneş tutulmasının burçlara göre etkileri

08.03.2016 21:56:03
A+ A-

Koç ve yükselen koç

9 martta balık burcunda gerçekleşecek güneş tutulması sizlere, biraz kontrol edilmesi güç konuları gündeminize getirebilir. Gizli konulara merak, arkanızdan konuşulanlarınız varsa eğer, gün ışığına çıkacağı, biraz  sorgulayıcı da davranışlar sergilemenizle beraber, iç dünyanıza dönmenizi, korku ve kaygılarınızdan arınmanızı sağlayacaktır. Sezgilerinizin kuvvetleneceği, ikilemde kaldığınız konuların netlik kazanması da tutulma ardından önem kazanacaktır.rüyalarınızın artacağı, ruhsal dünyanızın aydınlanacağı ve bu anlamada kendinizi geliştirecek konulara yönelmenizle birlikte, yardım severliğinizi de ortaya koyacağınız zamanların başlangıcıdır. Sinir sisteminize ve ruhsal sağlığınıza biraz dikkat etmekte faydalı olacaktır. Kendi ruhsal sağlığınıza önem verir iken, Ailenizin, babanızın sağlık durumlarını da atlamamanız yerinde olacaktır. 

Boğa ve yükselen boğa

9 martta balık burcunda gerçekleşecek güneş tutulması sizlere, arzu ve isteklerinize kavuşacağınız, büyük organizasyonlarda başarı sağlayacağınız, kalabalıklar içinde kendinizi ön plana taşıyan fırsatlar sunacaktır. Aktivitenizin arttığı, daha hareketli zamanlar yaşatırken, yeni kişi ve gruplar ile tanışma, dost ve arkadaş çevrenizle  yardımlaşmalarınızı, duygusal yakınlıklar kuracağınızı da haber vermekte. İş hayatınızdan gelecek yeni gelirler, çocuklarınız ile ilgili yenilikler, onlarla bir arada zamanlar geçireceğiniz ve daha dışa dönük sosyal hayat temalı günleriniz olacaktır. Yaratıcılığınızın artacağı, çocukların hayatınızda yeni gelişmelerin olduğu bir dönem. İstek ve arzularınız varsa bu güne kadar gerçekleşmeyen, tutumayla beraber önümüzde ki günlerde yavaş ve ağır adımlarla tek tek olduğunu gözlemleyeceksiniz. Sizlere bu yenilikleri  getirirken,yalnız olanlara da tutku dolu bir aşk getirebilir.

 İkizler ve yükselen ikizler

9 martta balık burcunda gerçekleşecek güneş tutulması, sizlerin  kariyer  evinizde olacak. İş yerinizde yenilikler ve başarı fırsatları sunacaktır. İşinizde terfi, birim, bölüm yeniliği değişikliği sağlayabilir. Aynı zamanda oterite konumunda ki kişiler ile kariyer hayatınızı ilgilendiren, statünüzü bir üst çıtaya taşıyan konuşma imkanları ve geleceğinize yönelik imzalar atma fırsatları sunacaktır. İş arayanların yeni iş haberleri olabileceği gibi  aynı zaman da anneniz, babanız ile ilgili  konuların, ev aile ile zaman geçirme olanaklarının olduğu, yeni ev, yeni eşya yada evinizi yeniden düzenleme güzelleştirme konularının gündeminizde olacağını da göstermekte. Aynı zamanda kariyer eviniz, sosyal statü evinizdir de. Evlenerek ya da evliliklerini noktalayarak da  toplumda gözüken statünüzde değişiklik yaşayacak kişilerde olacağı görülmekte.

Yengeç ve yükselen yengeç

9 martta balık burcunda gerçekleşecek güneş tutulması eğitimde yeni fırsatlar, yeni bir kurs, seminer imkanları sunarken, din ve felsefe konularına eğilim gösterip bu konularda araştırmalar, çalışmalar yapmanızı tetikleyecektir. Hayal gücünüzün, rüyalarınızın artmasına katkıda bulunurken, uzak ülkelere gitmenizi, eğitim için başka bir ülkede bulunmanızı, planlanan ve daha önce gerçekleştirilemeyen seyahatleriniz varsa yolculuk imkanları bulacağınız yada kiminizin yurt dışı bağlantılarının güç kazanacağı yenilikler yaşatacaktır. Bu seyahatlerde yeni insanla tanışma olanakları bulacağınız da görülmekte. Uzak akrabalarınızla görüşme, onlardan haber alma  hatta misafir etme yada sizin onlara misafirliğinizi gündeminize  taşıyacaktır. Kardeşler ile ilgili yenilikler yasayacağınız, öğrenimlerinizle onlara, yardımcı  olacağınız ve bolca yeni fikirler üreteceğiniz de görülmektedir.Yardımınızı bir çok kişi isteyecektir. Eşinizin aileside olabilir. Özellikle kardeş, kuzen ve komşularınız en başında olacaktır. Önümüzde ki günlerde sorgulayıcı tutumlar sergileme ihtimalinizin yüksek olmasıyla beraber, yanlış anlaşılmamaya dikkat etmekte fayda var. Sezgilerinize güveniniz.

Aslan ve yükselen aslan

9 martta balık burcunda gerçekleşecek güneş tutulması sizlere, eşten ya da ortaklardan gelecek olan paralara, miras, nafaka, sigorta gibi konularda kazanımlar sağlayacağınız ve bu konularda yenilikler, başlangıçlar yaşayacağınızı vurgulamakta. kendinizden ziyade başkalarının finansal durumlarından, gelirlerinden yararlanmanızı sağlayacaktır. Geri alamadığınız borçlarınız varsa bunlarda gelmek üzere olduğunu hatırlatıyor tutulma. Aynı zamanda bir süredir devam eden mahkeme  ya da hukuksal işlerde sonuçlanmayan dava, duruşma gibi konularınız varsa  lehinize yenilikler getirebilir. İkili ilişkilerinizde  birlikte olduğunuz kişilerden, ortaklarınızdan yeni yardımlar görebileceğiniz, ve aynı zamanda hassasiyetinizin arttığı, benimseme sahiplenme, kıskançlık duygularınızın artacağı bir dönem de olacaktır. Bu anlık duyguları abartmak, kontrol etmemek  önemli olan ilişkilerinizin sarsılabileceğini hatırlatmak isterim. Telepatik gücünüzün olduğu bu günlerde, pisişik ve gizli konularda  bilgi  sahibi olma isteği; ölüm, yeniden doğum, parapikoloji gibi konulara merakınızla yeni bilgilere ulaşabileceksiniz. Tutulma süreci, özellikle parasal konuları vurguluyor. Hem başkaları kaynaklı hemde kendi kazançlarınız. Ev, emlak, arsa, tapu gibi konularda fikirler üreterek yeni kazançlar elde edebileceğinizi müjdelemekte. İş arayışı olanlar için de hızlı gelişmeler olabilir. 

Başak ve yükselen başak 

9 martta balık burcunda gerçekleşecek güneş tutulması, sizlere ikili ilişkiler vaat ediyor. Tam karşıt evinizde gerçekleşecek güneş tutulması. Yeni bir aşk, evlilik konusunu gündeminize getirebilir. Yeni ortaklıklar kurabilir ve bu ortaklıklardan başarı elde edeceğiniz bir zaman dilimine işaret etmekte. Yoğun bir birliktelik ihtiyacı hissettirirken sizlere; evlilikte, aşk hayatınızda daha mutlu zamanları müjdelemekte. Beraberliklerinde sorun ve  problemlerin keyifli sonuçlara ulaşacağı bir yeni döneme başlıyorsunuz. Tabi sonlandırmak istemez iseniz. İsteyenler için o konuda da imkan var. Evli olanlar ise eşlerinin iş hayatları ile ilgili yeni gelişmeler duyabilir. Tutulma süreci sizleri biraz sorgulayıcı duruma getirebilir. Ancak bu sorgulamayı, karşınızda ki kişilere iğneleyici sözcüklere dönüşürse sıkıntı getiririr. Bu durumu da göz önüne almayı unutmayın. Konuşmalarda yanlış anlaşılmalara, alınganlıklara sebebiyet vermemeniz durumunda ise bu güçlü enerjiyle tüm ilişkileriniz daha tutkulu daha sıcak bir hal alacaktır. Bekarların, yalnız olanların yeni eş, aşk  adaylarının karşılarına çıkacağı gibi devam eden ilişkilerin, ortaklıkların yeni boyut kazanacağı,  ikili ilişkilerin gündeminizde olacağı zamanlar başlamakta sizler için. Bu yeni dönemde; detaylı, dikkatli incelemeler yaparken daha hoşgörülü olmanız gerektiğini vurgular size. Duygusallık, bağlılık, hassasiyet, zaman zaman ana temanız olacaktır. 

Terazi ve yükselen terazi

9 martta balık burcunda gerçekleşecek güneş tutulması sizlerin, çalışma ve sağlık evinizi  yenileyecek. İş yerinizde bölüm, birim değişikliği, yeni çalışma alanı getirebilir. Az yada çok, küçük ya da  büyük ama mutlak yeniler bu alanınızı. İş arayışı olanların bu anlamda görüşme fırsatları bulacakları,  hatta kimileriniz tutulma sonrası yeni görevlerine başlaması, bu anlamda  sevinç yaşaması muhtemel. Tutulma süreci günlük rutin hayatınızda, çalışma alanınızda ki bazı insanlar ile ilgili sizi zorlayacağı, sözcüklerinizi kimilerine karşı tutmak durumunda kalacağınızı da göstermekte. Sağlık konusunda ise biraz dikkat. Daha önce önemsemediğiniz sorunlar varsa, dikkate almakta fayda var ki, bu süreçte nüksetmesin. spora ve diyete başlamak için  uygun zamanlar olacaktır sizleri için. Günlük rutin hayatınızda ki bir çok şeyin yeniden yapılanacağını önümüzdeki altı aylık süreçte sizlerde gözlemleyeceksiniz. Son  zamanlarda sakinlikten ve ağır geçen günlerden şikayet edenleriniz var ise artık yoğun tempoda günler sizleri beklemekte. 

Akrep ve yükselen akrep

9 martta balık burcunda gerçekleşecek güneş tutulması sizlerin, her zaman tamamını dışarıya belli etmeseniz de duygu ve hisleriyle yaşayan, içinde derin hisler barındıran akrep burçlarının; duygusallığınızın artacağı, yaratıcılığınızın üst noktalara ulaşacağı bir dönem olacak. Pratik zekanızla geliştireceğiniz bir sanatsal çalışmanın içinde kendinizi bulabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili keyifli yenikler yaşayacağınız, onlarla sosyal hayatın tam ortasında olacağınız bir  dönem olacak. Okullarıyla, eğitimleriyle yada kararları ile sizleri biraz şaşırtacaklar. Çocuklarınızın bazı sorun ve problemleriyle karşılaşabilir, çözmek durumunda da kalabilirsiniz. Bebek sahibi olmak isteyenler için, bundan sonra altı aylık zamanda keyifli haberler alabilirsiniz. Kimi ebeveynlerinin torun sevinci yaşaması da muhtemel. Yalnız olanlar için ise tam bir aşk dönemi. Eski kişilerin üzerinde çok da fazla durmayıp, hayatınıza girmek isteyen yeni kişileri değerlendirebilirsiniz. Son derece duygusal bir ilişki olacaktır. Arzu ve umutlarınızın gerçekleşeceği, kalabalık ve sosyal ortamlarda sıklıkla bulunacağınız, hareketli bir süreçtesiniz. 

Yay ve yükselen yay

9 martta balık burcunda gerçekleşecek güneş tutulması sizlerin, aile ve ev yaşantısının ön planda olacağı, bu anlamda yenilikler yaşayacağınız,  aile bireyleriyle birlikte zamanlar geçireceğiniz ve duygusal bağlarınızın kuvvetlenmesini sağlayacaktır. Her zaman  farklı olanı seçen sizler, evlerinizi yenileme, yeni ev alma, taşınma yada evini güzelleştirme gibi konuların gündeminizde olacağı görülmekte. Farklı fikirler üreteceğiniz bunları yaşantınıza katacağınız, anne, baba ve aile büyüklerinizden  destek bulabileceğiniz zamanların başlangıcı. Kimileriniz için, ev içinde olabilecek değişim ve kararlarda, sanki baş rol oynayacak gibisiniz. Kariyer alanınızda ise oterite  konumunda ki kişilerle yeni gelişmeler yaşayacak ve statünüzü daha yukarıya taşıyacak fırsatlar bulacaksınız. Yeni bir ortam ve yeni olanakların önünüze geleceği bir dönem içine gireceğiniz görülmektedir. 

Oğlak ve yükselen oğlak

9 martta balık burcunda gerçekleşecek güneş tutulması sizlerin, fikir ve düşüncelerinizde zihin gücünüzü artıracaktır. Artık eski düşünce yapınızdan biraz uzaklaşıyor, hayata ve konulara daha başka pencerelerden bakacaksınız. Güneş tutulması yakın çevrenizi yenileyecek ve güçlendirecektir. Yeni insanlar tanır, arkadaşlar edinir ve sık sık seyahat edersiniz. Komşularınıza, yakın çevrenizde kimler var ise, yardımlaşmanızı ve kolaylıklar yaşamanızı sağlar. Bazı oğlak burçlarının ise biraz yazıp çizecekleri, ders, eğitim, kurs yada yeni bir proje gibi önemli konuların gündeminizde olacağı bir döneme işaret etmekte. Edebiyata, şiire, sanata merakınız uyanabilir. Kardeşlerinizle ilgili yenilikler de yaşayacağınız oldukça hareketli bir dönem olacak. Yeni kişilerle tanışacağınız, kısa, uzun bir çok yolculuklar yapacağınız son derece hareketli bir dönem sizleri beklemekte. 

Kova ve yükselen kova

9 martta balık burcunda gerçekleşecek güneş tutulması sizlerin para evinizde olacak. Maddi imkanların önünüze sunulacağı, kazançlarınızda yeni gelir elde etme olanakları, kazanımlarınızda, yatırım ve birikimlerinizde yenilenme ya da yeniden düzenleme de tutulmanın sizlere hediyesi olacaktır. Ev, arsa emlak, ticaret gibi  konularda sizleri desteklerken, sadece kendi kazanımlarınız değil aynı zamanda eş, ortaklar ve başkalarının  kaynaklarından yararlanmanızı da gündeminize taşıyacaktır Beklediğiniz bir paranın gelme ihtimali ile beraber,  beklemediğiniz imkanlarlarda gelecektir. İş ya da kazanç arayışı içinde olanlarınız için çok güzel bir enerji verecek sizlere güneş tutulması. Verdiğiniz borçları da toplama zamanı. kendinizi güvence ihtiyacı içinde hissetmenizle beraber, tutulmanın sunduklarıyla sizleri manen güvenceye de ulaştıracaktır. Ticaret yapan, ya da büyük projelere imza atmak üzere olanların biraz daha dikkatli ve temkinli davranmaları, kazançlarını sekteye uğraşmamak adına yerinde olacaktır. Her türlü imza ve ya yatırım gereken durumlarınız açısından hızlı bir süreç olduğu görülmekte. 

Balık ve yükselen balık

9 martta burcunuzda gerçekleşecek güneş tutulmasının ev sahibi sizlersiniz. Hepinizi farklı faklı ve bir çok alanda yenileyecek. İçinize attıklarınızı, biriktirdiklerinizi dışarı çıkaracak bir tutulma bu. Bağımlılıklarınızın farkına vardığınız ve kurtulmak istedikleriniz şeylerden kurtulma vakti. Seçtiğiniz konularda  başarıya ulaşacağınız bir zaman dilimi olacak. Koruyuculuğunuzun arttığı, sevdiklerinize  daha yakın olduğunuz, sanki herkesin size doğru geldiği daha sosyal  bir dönemin içinde olacaksınız, burcunuzda ki tutulmanın ardından. Fikir ve düşüncelerinizden tutunda, ilişkilerinizin, para, eş, aşk ve yaptığınız işe kadar güzel yenilenmeler olacak yaşantınızda. Ruhsal anlamda korku ve kaygılarınızdan da  kurtulmanızı sağlar. Güçleniyorsunuz. Bundan sonra mutlaka bir şeyler değişir hayatınızda. Bazı konular Belki biraz sancılı ya da yorucu olabilir. Fakat 6 ay içerisinde mutlaka güzel gelişmeler olur hayatınızda. Hangi konu gündeminiz olursa olsun, değişimi sizin nasıl yöneteceğinizdir önemli olan. 

Her arzunuzun hayırla gerçekleşmesini dilerim.

Sevgilerimle  

 


YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.