Akrep burcunda Yeniay

10.11.2015 19:46:33
A+ A-

11 Kasım 2015 günü Saat:19.47 de Ay Akrep burcundaki Güneş ile 19 derecede kavuşacak ve Yeniay doğacaktır. Yeniayın burçlara olan etkileri şöyledir.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; (21 Mart?20 Nisan) Akrep Yeniay'ında sezgileriniz oldukça güçlenecek mistik ve okült konulara daha fazla çekileceksiniz. Ortak kazançlarınızı artırmak için yeni kaynaklar bulabilir yeni ortaklıklara başlayabilirsiniz. Bankalarla olan işleriniz, kredi, faiz, vergi, nafaka gibi konulardaki sorumluluklarınız artabilir ve neler yapabileceğinizle ilgili alternatif yollar arayabilirsiniz. Çevrenizde doğum ölüm ve operasyon gibi bazı gelişmeler Akrep Yeniayında gündeminizde olacaktır.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan?20 Mayıs) Karşıt burcunuzda doğacak Akrep Yeniay'ında hayata bakış açınız değişebilir. Zayıf ve güçlü yanlarınızı keşfedebilir daha dengeli bir şekilde geliştirebilirsiniz. Eşiniz, partneriniz ya da ortağınızla ilişkilerinizi yeniden gözden geçirebilir, geleceğe yönelik hedefler belirleyebilirsiniz. Bazılarınız için yeni aşk ilişkileri söz konusu olabileceği gibi bazıları evlenme kararı alabilirler. Kariyeriniz ve finansal durumunuzu ilgilendiren konularda gündeminizde yer alabilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs?21 Haziran) Akrep Yeniay'ında günlük iş ve çalışma ortamınızda değişim ve gelişmeler meydana gelebilir. İş yükünüzü hafifletici koşullar oluşacak, detaycı yaklaşımlarınız pek çok konuyu aydınlatacaktır. Yeni projeler, görevler ve sorumluluklar alabilir, çalışma arkadaşlarınız değişebilir. Size uygun bir beslenme, diyet ve spor programına başlayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularda olumlu neticeler alabilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; (22 Haziran?22 Temmuz) Akrep Yeniay'ında yaşam enerjiniz yükseleceğinden sosyal yaşamınız renklenebilir eğlenceli ortamlara çekilebilirsiniz. Aşk, romantizm arayan Yengeçlere heyecanlandırıcı, harekete geçirici koşullar ortaya çıkacaktır. Geleceğe yönelik istekler, yeni planlar ve fikirlerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili olumlu gelişmeler olabileceği gibi yeni bir bebek haberi de ailenizde sevinç ve heyecan yaratabilir.

 ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz?22 Ağustos) Akrep Yeniay'ında evinizle ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yuva kurmak ve ailenizin büyümesi gibi konular gündeme gelecektir. Yeni bir ev veya arsa almak gibi fırsatlar söz konusu olabilir. Evinizle ilgili işlerinizi yapmak için uygun bir zaman olacaktır. Bakım, tadilat ve eşya değişimi gibi evinizde yeni düzenlemeler gerçekleştirebilirsiniz. Aile büyüklerinizden alacağınız destekler bazı kararlarınızı hızlandıracaktır.

 BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos?22 Eylül) Akrep Yeniay'ında yakınlarınız ve kardeşlerinizle sevgiye dayalı bağlarınız daha da güçlenecek ve iletişimleriniz artacaktır. İş yerinizde görev değişiklikleri, atanma, yenilenen sözleşmeler, yeniden yapılandırmalar, dedikodular ve haberler gündeminize taşınacaktır. Sevdiklerinize daha fazla zaman ayırarak şimdiye kadar ertelediğiniz tatil planlarınızı artık rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; ( 23Eylül?23 Ekim) Akrep Yeniay'ında gezegeniniz Venüs'ünde desteğiyle oldukça şanslı birkaç hafta geçirebilirsiniz. Yüzeysel kaldığınız konulara daha derin kavrayışlar geliştirebilirsiniz. Maddi konularda kazançlarınız artabilir ve yatırım fırsatları sağlayabilirsiniz. Beklenmedik bir yerden para elinize geçebilir. Barış, huzur, sevgi sloganıyla sosyal ve sanatsal aktivelere çekilebilirsiniz. Yeni arkadaşlar ve dostluklar kurabilir hatta yeni bir aşka başlayabilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23 Ekim?21 Kasım) Yeniay burcunuzda gerçekleştiği için yeni hedefler, planlar belirleyebilir ihtiyacınız olan değişimleri yaparak hayatınıza yenilikler katabilirsiniz. Yaşamınızdaki takıntılarınızdan ve menfi düşüncelerinizden kurtulabilir yepyeni bir değişime adım atabilirsiniz. Estetik operasyonlar gündeminize gelebilir, saç ve giyim tarzınızı değiştirebilirsiniz.

 YAY VE YÜKSELEN YAY; ( 22 Kasım?21 Aralık) Akrep Yeniay'ında kendinizle olmak, içsel dünyanızla baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Kararsız ve melankolik bir yapıda olabilirsiniz. Spritüel çalışmalar yaparak farkındalık ve iç görünüzü artırabilirsiniz. Rüyalarınızda önemli mesajlar alabilirsiniz. Sizden gizlenen bilinmediğiniz gizli saklı bazı sırlar aniden açığa çıkabilir. Bırakmak istediğiniz alışkanlıklarınıza bu dönemde daha kolay son verebilirsiniz.

 OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; ( 22 Aralık?19 Ocak) Akrep Yeniayı sosyal çevrenize hareket ve canlılık getirecektir. İşkolik Oğlaklar bu dönem toplum yararına olan kolektif çalışmalara ve hayatın daha eğlenceli alanlarına çekileceklerdir. Yeni bir çevreye girebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar ve sürpriz aşklar doğabilir. Geleceğiniz ve mesleğinizle ilgili arzularınız ve beklentilerinize yön verebilirsiniz. Maddi konularla ilgili yeni kararlar alabilir olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

 KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak?18 Şubat) Akrep Yeniay'ında kendinizi daha cesur, mücadeleci ve aktif bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. İşiniz ve kariyerinizde önemli gelişmeler ve yeni başlangıçlar olacaktır. Sorumluluk ve çalışma azminiz kariyerinizde yenilikler, saygınlık, promosyon ve ödüller getirebilir. Çalışma ortamlarınızda üstleriniz, patronlarınızın memnuniyet ve desteklerini görebilirsiniz. Aile ve özel ilişkilerinizde sevgi bağlarınız daha da derinleşip, güçlenecektir.

 BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat?20 Mart) Akrep Yeniay'ında hayata daha mistik ve felsefi bir pencereden bakabilir, inançlarınızı sorgulayabilirsiniz. Uzak yerleri görmek, uzak kültürleri tanımak için çıkacağınız seyahatler farkındalığınızın ve moralinizin artmasını sağlayacaktır. Kendinizin bilmediği bir yönünüzü keşfetmenize neden olacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğitim, medya, basın-yayın alanlarında yeni fırsatlar oluşabilir. Ticaret ve hukuksal işlerinizde yeni adımlar atabilirsiniz.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.