Astrogün'ün haftalık burç yorumları

03.10.2015 15:57:03
A+ A-

                                             KOÇ BURCU

 

Haftanın başlamasıyla birlikte ani ziyaretler olabilir. Özellikle Annelere ziyarete gidebilir koçlar. Bunun yanı sıra bu hafta daha tempolu ve enerjikte olabilirsiniz. İşlerinizi tamamlayamayabilir işyerinizde bu duruma öfkelenebilir iş arkadaşlarınıza yansıtabilirsiniz. Bunu yapmak yerine ortaklarınıza veya iş arkadaşlarınıza güvenmeli  işleri birazda onlarada bırakmalısınız. Onlar bu sorumluluğu gösterebilicek insanlar olduğu için aynı iş ortamını paylaştığınızı unutmamalı kendizi rahatlatmalısınız. Sosyal hayatınıza biraz yoğunlaşıp insan ilişkilerinize ve dış görünüşünüze önem verin. Orta yaşlılar ise iş hayatlarında olumlu destek görecekler .Şans oyunlarınıda deneyebilirler. Abartmandan tabii :)

 

                                             BOĞA BURCU

 

Bu hafta sizin için hızlıca akacağı gibi alamadığınız paralarınızıda size getirebilir, bu sayede evinize yatırım yapabilirsiniz. Bu hafta sizin için oldukça bereketli olacak. Kısa yolculuklar yapabilir , hatta yolculuk için tatil veya uçak biletinizi hediye alabilirsiniz. Üstelik uzun zamandır hayalini kurduğunuz gitmek için zaman kolladığınız biryer bile olabilir. İşyerinizden bir partnerle tanışabilir yada tanığınız biriyle yemeğe çıkabilirsiniz. Kariyeriniz için istediğiniz gelişmeleri bir dönem daha askıya almalısınız.

 

                                            İKİZLER BURCU

 

Bu hafta sizi zorlayacak gibi görünsede sosyal çevreniz ve kuzen ve kardeşlerinizden alacağınız destek size iyi gelecek. Partneriniz veya ortaklarınızla sınanabilirsiniz. Parayla ilgili sorunlarınızlarınız varsa halledecek  ve hatta para girişi yaşayacaksınız. Üstelik uzun zamandır toparlamak için çabaladığınız fakat alamadığınız paralarınızıda toparlayabilirsiniz.

                                                         

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.