Astrogün'ün haftalık burç yorumları

03.10.2015 16:54:35
A+ A-

                                        YENGEÇ BURCU

 

Bu hafta bütün duygusal ihtiyaçlarınıza cevap arayıp zorlanma yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde iyi değerlendirirseniz partneriniz ve iş ortaklarınızdan parasal destek görebilirsiniz. İş sorumluluklarınız artacak. Kısa eğitimler , seminerler , yolculuklar size bu hafta şans kapısı aralayabilir. Evinizi yeniden düzenlemek istiyorsanız para girişiyle bunu halledebilirsiniz.

                                       ASLAN BURCU 

 

Bu hafta partnerinizle sosyal hayatınız hızlı bir şekilde para harcamanıza neden olabilir, dikkatli olun. Ani iş kaybıyla beraber maddi zararlara uğrayabilirsiniz. Kendinizi duygusal anlamda biraz geri çekip içinize kapanabilirsiniz. Biraz duygusal kayıplar ve kalp yaralanmaları da olabilir.Yeni dostluklar kurmak istesenizde bazen sizde yeni dostluklardan sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bu dönem eski sevgilileriniz sizinle olmak isteyebilir. Temkinli olmanız gerekebilir.

                                   

                                           BAŞAK BURCU

 

Kaderinizin en önemli dönemine bu haftayla girebilirsiniz. Büyük maddi kazanımlar elde edebilir , bununla birlikte hayat arkadaşınızla, bekarlar için söylüyorum bu dönem karşılaşabilirsiniz.Zaten sizde bunu uzun zamandır istiyorsunuz ve zamanı geldiğini kabul edip karşınıza çıkan beyaz atlı prense evet diyebilirsiniz. Arkadaşlarınıza uzun zamandır özlem duyuyorsunuz. Sorumluluklarınız sosyalleşmenize engel olsada her şey yoluna girecek gibi gözüküyor.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.