Astrogün'ün haftalık burç yorumları

05.10.2015 11:53:05
A+ A-

                                             TERAZİ BURCU

Bu hafta kendinizi içsel olarak huzursuz hissedeceğiniz bir hafta olabilir. İşiniz ve çalışanlarınızla çatışma içerisinde olabilirsiniz. Olayları çok fazla büyütüyor ve kendinizi yiyip bitiriyorsunuz. Beklenmedik anda hayatınıza yeni biri girebilir, ortak bir çalışma yapabilir veya yeni bir partneriniz olabilir. İstediğiniz yada platonik olarak hoşlandığınız biriyle bir ilişkiye girebilirsiniz. Kardeşleriniz size sorumluluk yükleyebilirler. Olası kısa yolculuklar şans getirebilir. Ev hayatınızı aralayıp kariyer yapmayı planlayabilirsiniz.

                                             AKREP BURCU                      

Bu hafta kariyer hayatınız uzun zamandır uğraştığınız konularda zirve yapabileceği gibi şansta kariyer hayatınızda sizi mutlu edecek. Sosyal çevreniz genişleyerek içinizde biriktirdiğiniz bütün birikimler sosyal çevreniz tarafından destek görecek. Bu konuda yakın bir iş arkaşınızın desteğini görebilirsiniz. Parasal konularda ise zorlanma ve kayıp olabilir. Şans oyunlarına ve borsaya pek fazla itibar etmeyin. Bu ay sizin için maddi açıdan zararlı olabilir.

                                                 YAY BURCU

Bu hafta yeni bir kariyer başlangıcı olabilecek görüşmeler yapabilirsiniz. Uzun zamandır iş konularında sorun yaşıyor olsanız bile yeni iş teklifleri arka arkaya gelebilir. Sorumluluklar artık kapınızı çalmaya başladı , mücadele sırasısizlere geldi. Umarım sınavlarınızı başarılı bir şekide verirsiniz. İnatla yapmam dediğiniz şeyler üstünüze gelebilir. Örneğin evlenmek istemiyorum hazır değilim derken aniden evlenme kararı alabilirsiniz. Yani düşündüğünüz şeylerin pekte faydası yok ,değişime hazır olun. Hayal ettiğiniz her şey olması gerektiği şekilde hayatınıza yön verecek. Değişime hazır olun.


YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.