Astrogün'ün haftalık burç yorumları

05.10.2015 11:58:17
A+ A-

                                           OĞLAK BURCU

Şanslı bir kariyer bu hafta sizi bekliyor. İstemediğiniz ama sizin hayrınıza olan bir hafta yaşayacaksınız. Ummadığınız bir anda kader hayatınızın aşkını ayağınıza getirebilir. Yıldırım nikahı yapmaya karar verebilirsiniz. Bu hafta ne yaşarsanız yaşayın sizin için kadersel bir hafta olabilir. Sizi iç dünyanızdan dışarı çıkarabilir. Bazı şeyleri görmezden gelmeyin, her şeyin hayatta bir nedeni vardır. Bazen kontrol bizden çıkabilir, eski kırgınlıkları ve kızgınlıkları bir kenara bırakın herkes hata yapabilir. Yolunuza engeller koymayın. Paranızı ve birikimlerinizi yastık altından çıkarın , şimdi sizin için yatırım zamanı.

                                            KOVA BURCU

Bu hafta sosyal alanlarda sorumluluk üstlenebilirsiniz. Birikimlerinizi ve deneyimlerinizi etrafınızla paylaşma çalışmaları yapabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz kazanç çok yakın zamanda elinizde olur maddi olarak kazançlı bir haftaya giriyorsunuz.Önümüzde ki günlerde evlilik teklifi alabilirsiniz. İç dünyanızda ki bütün kararlar ve düşüncelerinizin huzur bulacağı bir aya giriyorsunuz.

                                             BALIK BURCU

Bu aralar kariyeriniz de yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Sosyal hayatınızdan vazgeçmek istemiyor olsanızda fedakarlık yapmak zorunda kalabilirsiniz. Olayları büyütmeyin özellikle eşinizle ve ortaklık durumunda olduğunuz kişilerle tartışmaları büyütmeyin, bu aralar pireyi deve yapma durumunda olabilirsiniz. Sözlerinizden dolayı olayı mahkemelik olma durumuna getirmeyin.

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.