Ay Burcunuz

04.01.2015 13:49:32
A+ A-

Ay Koç burcunda

Duygusal açıdan sinirli, çabuk öfkelenen ama öfkesini hemen yenebilen, kin tutmayan, egonun öne çıktığı, hızlı düşünen ve sinirlendiğinde kendine güvenmeyen bir yapı orataya çıkar. Bir işe başlarken duygularıyla harekete geçer. İlgi alanları çabuk değişir. Öğüt almaz ve otoriteye baş kaldırır. Detaylarla hiç işi olmaz özellikle kadınlarda eşe karşı kıskançlık baskın olma eğilimi verir.

Ay Boğa burcunda

Maddi güvenceye değer verir. Lüksü sever herşeyin en pahalı ve en iyisine sahip olmak ister. İdealistir. Tepkileri yavaş ama sağlam temellere dayalıdır. Damak zevki oldukça güçlüdür. Sanatsal faaliyetleri sever. Dar görüşlü geleneksel ve sabit davranışlar sergileyebilir. Eşine çok sadık yaklaşır ve destek olur. Tembel ve inatçı bir tavır sergileyebilir.

Ay İkizler burcunda

Fikirleri sürekli değişken,detaycı aynı zamanda bir çok şeyle ilgilenebilir. Duygularını mantığı kadar kullanamayabilir. Yaptığı her işte beceriklidir. Ellerini çok iyi kullanan, ilgilendiği her işte yenilik arayabilir. Koku alma duyusu çok gelişmiştir. Sanatsal konulara yeteneklidir. Sürekli yenilik peşinde olması ilişkilerinde bağlılığı engelleyebilir.

Ay Yengeç burcunda

Annesine düşkün ve endişelidir. Endişelerinde tepki vermesede çok duyarlı ve duygularını içinde bastıran, çekingen bir mizaçdadır. Evine ve annesine düşkün, tutumlu ve çok çabuk kırılan bir yapıya sahiptir.

Ay Aslan burcunda

Kendine çok güvenen,her hangi bir işe başladığında asla kimseyi dinlemeyen ve eleştirilmekten hoşlanmayan bir yapıdadır. Ani öfke nöbetleri geçirebilen o anda da sevdiklerini kırıp,bencilce davranışlar sergileyebilir. Lüksü seven, ilgiden hoşlanan ama bazen küstah ve acımasız olabilir. Ay Aslan burcundayken kişi seksi ve çekiçiliğini cömertce sergileyebilir.

Ay Başak burcunda

Yardımsever,başkalarının ihtiyaçlarını karşılıksız yapabilen, ilişkilerinde cömert ve hayır kelimesine yer vermeme mantığını kullanır. Bilim ve bilinmeyen olaylara karşı ilgi duyabilir. Sessiz, utangaç ve doğaldır. Zaman zaman ani patlamalar sergiler. Meraklıdır. Duygusal anlamda birine bağlanmaktan korkar.

Ay Terazi burcunda

Çok kolay mutlu olur. Çekici,güzel ve adaletlidir. Bazen kaprisli ve huysuz olabilir. Dalgın ve fikirlerlerini sadece düşüncede tutar. Hayata geçirmez. Estetiğe önem verir. Duygularını karşı tarafın davranışlarına göre değiştirebilir. Herşeyi dengeleme çabasındadır.


Ay Akrep burcunda

Çok kıskanç ve intikamcıdır. Duygularını bastırır ve herşeyi kendi içinde halletmeye çalışır. Anlaşılması zor bir yapı sergiler. Duyguları genellikle arzulardan oluşur. Kontrol etme dürtüsü vardır. Sabırlı ve anlayışlıdır. Sır saklamayı bilir. Çekingen bir tavır sergiler. Affetmeyi ve unutmayı öğrenmesi lazımdır.

Ay Yay burcunda

Herkesi kendi gibi görür ve dostça davranır. Hisleri kuvvetlidir. Bazen düşünmeden konuşma eğilimi verir. Gezmeyi çok sever ve yardımseverdir. Tek bir işe konsantre olur. Gözü başka birşey görmez. Özgürlüğü herşeyden önce gelir.

Ay Oğlak burcunda

Başarı ve güç onun için çok önemlidir. Bunu elde etmek için mücadeleye hazırdır. Eleştirilmekten kaçınmaz. Soğuk ve ilgisiz bir yapısı vadır. Lider ve yöneticidir. Maddi konularda sorumluluk sahibidir. Her işte inatçıdır. Sonuna kadar gider. Duygusal açıdan çok duyarlıdır.

Ay Kova burcunda

Duyguları mantığıyla birlikte çalışır. Zihni hep faaliyet gösterir. Zamanın ötesinde yaşar ve bazen içine kapanıp yalnızlığı tercih eder. Bilim ve bilinmeyene merakı ve yeteneği vardır. Arkadaş canlısı,nazik ve yardımseverdir. Karşı tarafa soğuk ve mesafeli görünür. Bunun sebebi duygusal anlamda kendini göstermek istememesidir.

Ay Balık Burcunda

Duygularıyla hareket eder.Aşırı iyimser ve romantikdir. Bu duygusallık çabuk kırgınlıklara yol açar.Sanata eğilimlidir. Dış etkenlere ve olaylara karşı gereğinden fazla üzülebilir. Güzelliklerin farkına varmaya ihtiyaç duyar. YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.