Ay hayalci Balık burcunda

08.06.2015 11:06:58
A+ A-

08 Haziran 2015 tarihi itibari ile #?Kova #?burcunda ve #?boşlukta ilerlemekte olan Ay saat 11.16 da değişken, hayalci #?Balık burcuna geçerek ilerlemesine devam edecektir. 
Gün boyu oldukça hassas olacağımızdan dış etkenlerden kolayca etkilenebiliriz. Fedakârlık gerektiren sorumluluklarımıza odaklandığımız takdirde verimli olabiliriz.

Öğle saatlerinde Ay'ın #?Satürn'e olumsuz görünümü nedeniyle kısıtlanmış, desteksiz, tek başına kalmış gibi depresif duygulara kapılabilirsiniz. Çevrenizdeki kimselerin soğuk ve mesafeli davranışları karşında kendinizi ifade etmekte zorluk çekebilirsiniz. İş konularında ortaya çıkan problemler yüzünden fazladan mesai de yapabilirsiniz.

Akşam saatlerinde etkinleşecek Ay-retro #?Merkür karesi ile iletişimde yanlış anlamalara, tartışmalara neden olabilir. Dün gerçekleşen seçim sonrasında oluşan olumsuz, gergin enerji akışıyla çevrenizde sizinle aynı fikirde olmayan, sizi zor durumda bırakacak insanlardan ve söylemlerden uzak durmalısınız.

Günün #?gezegen hareketi olarak #?Güneş #?Jüpiter altmışlık bağlantısı gerçekleşecektir. Bu açı gün boyu hâkim olan negatif enerjileri geride bırakmanıza yardımcı olacaktır. 
Önümüzdeki birkaç gün boyunca bu olumlu enerji akışı ile #?Gökyüzü şans ve fırsatların ayağınıza geldiğini göstermektedir. Kariyer, terfi, zam gibi mesleki konularda üstlerinizle konuşup, isteklerinizi bildirebilirsiniz. Zira uzun vadeli hedeflerinize ulaşmanız açısından şans sizden tarafa. 
Gayrimenkul, yatırım, ticaret, girişimsel işlerle ilgilenenler sizler içinde elverişli bir zaman ve olumlu gelişmeler söz konusu.
Özel ilişkiler açısından da bazıları için sürpriz gelişmeler, yeni başlangıçlar doğabilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler..funda...

 

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.