Balık burcunda Dolunay

29.08.2015 08:09:03
A+ A-

29 Ağustos 2015 günü Saat 21.35 de Balık burcundaki Ay, Başak burcundaki Güneş'e karşıtlık verecek Dolunay meydana gelecektir. Başak-Balık aksında geçekleşecek olan Dolunay'ın iki hafta boyunca hissedilecek burçlara olan etkileri şöyledir.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; Balık burcundaki dolunay; motivasyonunuzun düşmesine sebep olacaktır. Hayatın kargaşasından uzaklaşıp kendiniz ve sevdiklerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz olaylarla ilgili yeni gelişmeler doğabilir, gizli sırlar açığa çıkabilir, gizli düşmanlarınızı öğrenebilirsiniz. Bedeninizi ve ruhunuzu yoran alışkanlıklarınızı bırakmak, spor ve rejim yapmak ya da hobi edinmek sizi rahatlatacaktır.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; Balık burcundaki dolunay; arkadaş ortamları ve aşk hayatınızda aniden sürpriz gelişmeleri gündeme getirecektir. Yeni tanışmalar olabileceği gibi birilerini de hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Sosyal amacınız, ortak menfaatleriniz için kulüp, dernek faaliyetleri gibi kolektif çalışmalarda yer alabilir, çevrenizden gelen destek ile de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; Balık burcundaki dolunay; iş arayışı içinde olan İkizler'e yeni iş olanakları sunacaktır. Bazılarınız kariyeriniz ile ilgili güçlü pozisyonlara gelebilirsiniz. İş değişiminden dolayı kazancınızda artış gerçekleşebilir. Sosyal statünüzde önemli gelişmeler yaşayabilir, bazılarınız evlenebilir, ebeveyn olabilir, bazılarınız da üniversite eğitim hayatına başlamak ya da bitirmek gibi olumlu gelişmeler yaşayabilirler.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; Balık burcundaki dolunay; yurt dışı bağlantılı işleriniz, eğitim, danışmanlık almak, yeni bir kursa başlamak yeni insanlarla tanışmak ve uzak mesafeli yolculukları gündeminize getirecektir. Çocuğunuzun eğitim hayatı ya da yabancı dil eğitimiyle ilgili meşguliyetleriniz artabilir. Hukuksal mücadeleleriniz, tayin, atama işleriniz sonuçlanabilir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; Balık burcundaki dolunay; finansal durumunuzda etkili olacaktır. Ödemelerinizi, harcamalarınızı gözden geçirebilir, kontrol dışı harcamalarınıza karşı tedbirli davranabilirsiniz. Gelirlerinizi arttırma yolları arayabilir, ortaklı iş kurabilir ya da var olan ortaklığı bozabilirsiniz. Sigorta, vergi, kredi ve nafaka gibi konular ön plana çıkabilir. Cinsellikle ilgili konular da önemli hale gelebilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; Balık burcundaki dolunay; eşiniz, partneriniz ya da ortağınızla ilgili konuları gündeme getirecektir. Evlenme, ortaklık kurma ya da tam tersi iyi gitmeyen ilişkileri bitirmenize sebep olacaktır. Statünüz ve iş durumunuzla ilgili önemli anlaşmalara imzalar atabilirsiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; Balık burcundaki dolunay; iş, çalışma, sağlık ve günlük yaşamınızla ilgili konuları ön plana çıkacaktır. Merkür'ün desteğini alan Teraziler, iş çevresi, iş arkadaşları ile ilgili konular ve çalışma şartlarında değişiklikler yaşayabilirler. Sağlığınızla ilgili sorunlarınız varsa çözüme kavuşturabilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; Balık burcundaki dolunay, aşk ve ikili ilişkilerinizde derin, tutkulu ve yoğun romantizm yaşayacağınız bir dönemde olduğunuzu göstermektedir. Var olan ilişkilerde ciddi adımlar atılabilir, ya da sorunlu ilişkilerde ayrılık kararları alabilirsiniz. Bazı Akrepler de çocuk sahibi olabilirler. Sanat, yaratıcılık gerektiren uğraşılar için uygun bir zamandır.

YAY VE YÜKSELEN YAY; Balık burcundaki dolunay; ev ve aile ile ilgili konuları gündeminize getirecektir. Evinizi değiştirmek, dekore etmek isteyebilirsiniz. Gayrimenkul alım-satım, kira işleriyle ilgili meşguliyetleriniz artabilir. Aile, aile büyükleri ile ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. İleriye dönük hedefler belirleyebilir, gerçekleştirmek için somut adımlar atabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; Balık burcundaki dolunay; Kardeşlerinizle ilgili gelişmeleri gündeminize getirecektir. Komşular ve yakın çevre ile iletişim artabilir. Eğitim alanında yolculuklar çoğalabilir, yeni bir eğitim yada kursa başlayabilirsiniz. Tayin, atama, yazı, internet gibi işler uğraşacağınız konular arasında olacaktır.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA: Balık burcundaki dolunayda; Maddi ve manevi değerler, yatırımlarınız ve ortak gelirleriniz önem kazanacaktır. İşinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mali planlarınızda istikrar geliştirebilir, beklenmedik gelirler elinize geçebilir ve hatta yeni gelir kaynakları geliştirebilirsiniz. Yeni proje teklifleri, ortaklık anlaşmaları yapabilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; Burcunuzda gerçekleşecek dolunay, kendinize güveninizi artıracaktır. Kişisel girişimlerinizin size geri dönüşleri hayatınızda yeni başlangıçlara sebep olacaktır. Aşk, iş, kariyer ve eğitim hayatınızda emeklerinizin karşılığınızı alabilirsiniz. Dış görünümünüzde değişiklik yapabilirsiniz. Dolunay-Denep yıldızı kavuşumu soyunuz, aileniz ile ilgili gelişmeler yaşamanıza da neden olacaktır.

 

 

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.