Boğa burcunda Dolunay

26.10.2015 21:07:14
A+ A-

27 Ekim 2015 günü Saat 15.05 de Boğa burcundaki Ay ve Akrep burcundaki Güneş karşıtlığından dolunay meydana gelecektir. Dolunay,18 Mayıs da gerçekleşen Boğa burcundaki yeni ayda attığımız tohumların olgunlaşıp meyvesini alacağımız dönemdir. Toprak, sabit nitelikli Boğa zodayağın ikinci evini yönetir. Su, sabit nitelikli akrepse zodyağın 8.evini yönetmektedir. Dolunayda Akrep'in hayatımıza getireceği değişim dönüşümlerine karşı Boğa koruyacaktır. Boğa burcundaki dolunayda, İlişkiler, dünyevi zevkler, sosyal ortamlar sanatsal eğlenceler, finansal konular ve yatırımlar gündemimizi meşgul edecek ana temalardır. Toprak burçları Boğa, Başak ve Oğlak bu dolunayda en fazla olumlu etkiyi alacak burçlardır. Dolunayın burçlara olan etkileri şöyledir.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; Dolunayda enerjinizi finans ve bütçe konularında yoğunlaştıracaksınız. Gelecekteki hayallerinizi gerçekleştirmek ve yeni bir ekonomik düzen oluşturmak için tasarruf içeren maddi olanaklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ortak işlerinizden kazançlar elde edebilirsiniz. Bu dönem bütçenizi zorlayacak harcamalardan kaçınmalısınız. Size karmaşık gelen bir sorununuza basit bir çözüm keşfedebilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; Burcunuzda doğacak olan dolunay, hayatınızın her alanında istek ve beklentilerinize dayalı hedeflerinizde somut sonuçlar elde edebileceğinizi gösteriyor. Özel ve sosyal ilişkilerinizde ilerlemeler, sürpriz gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsiniz. Bu değişimlerden birinde görselliğinizi ön plana çıkaracak imaj yeniliği olacaktır. Sağlık konularında ise özellikle üst solunum yolu enfeksiyonlarına karşı tedbirli olmalısınız.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; Dolunayda duygusal açıdan hassasiyetiniz artacaktır. Kendinizle olmak isteyeceksiniz. Farkındalığınızın artmasını sağlayacak manevi ve ilahi konulara yönelebilirsiniz. Geçmişte sizi üzen, takıntıya sebep olan kişi ve duygularınızla yüzleşip affederek, serbest bırakarak daha özgür ve mutlu olabilirsiniz. İş hayatınızdaki yorucu koşulların yanı sıra sağlığınızı ilgilendiren konulara da hassasiyet göstermelisiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; Dolunayda, gelecekle ilgili beklentileriniz, umutlarınız netliğe kavuşacaktır. Dost, arkadaş ve sosyal çevrenizde sürpriz bir şekilde yeni bir ilişki fırsatı yakalayabilir ya da bazı problemli durumlar ortaya çıkabilir. Bu sebeple bazı dostluk ve arkadaşlıkları gözden geçirebilirsiniz. Kolektif çalışmalarınızda ortaya çıkarttığınız yaratıcı yeteneklerinizi sergileyerek maddi kazanç fırsatları yakalayabilirsiniz. Bu dönem yoğun temponuz yüzünden ailenizi ihmal ettiğinizi fark edebilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; Dolunayda işiniz ve kariyeriniz ile ilgili konularda bazı sorunların çözülmesi ve belirsizliklerin tamamlanması söz konusu olacak. Alacağınız yeni görev ve sorumluluklar sayesinde kendinize olan güveniniz ve üretkenliğiniz artacaktır. Özel ilişkilerinizde ani gelişmeler ya da değişimler söz konusu olabilir. Eviniz, aileniz ve aile büyüklerinizle ilgili mevzularda beklenmedik gelişmeler ve sağlık problemleri ile ilgili uğraşlar verebilirsiniz. Maddi konularda harcamalarınıza dikkat etmeli gereksiz masraflardan uzak durmalısınız.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; Dolunayda; yurt dışı bağlantılı işler, uzak yerlere yolculuklar, basın, yayın ve reklamcılık gibi konularda önemli gelişmeler elde edebilirsiniz. Kişisel ve ruhsal gelişiminizle ilgili eğitimlere katılarak hayata bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Hukuksal işlerinizde sürüncemede kalan konular hızla sonuçlanabilir. Eğitiminizle ya da işinizle ilgili başladığınız çalışmaların sonuçlarını alacağınız bir dönemdesiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; Dolunayda; ortak gelirleriniz, krediler, vergi, borç-alacak ve miras gibi meseleler açısından bazı önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte; eşiniz, partneriniz, ya da ortağınızla önceden başladığınız geleceğe yönelik yatırımlar ve girişimlerinizde tamamlanmalar ortaya çıkacaktır. Maddi konularda gecikmeler ve sıkıntılı durumlarla karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde beklenmedik gelişmeler oluşabilir.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; Dolunay karşıt burcunuzda gerçekleşeceğinden, ikili ilişkilerinizde yaşanabilecek ileriye yönelik gelişmelerin yanı sıra zorlayıcı durumlarda ortaya çıkabilir. Sağlıklı gitmeyen ilişkilerde tamamlanması gereken konularla yüzleşerek ayrılık kararları alabilirsiniz. Bazılarına yeni aşklar doğabileceği gibi bazıları evlenebilir. İş ve maddi konularda geleceğe dair önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY; Dolunayda iş ortamınızda, gündelik hayatınıza dair sizi zorlayan, yoran kişiler ve işlerinizle ilgili bazı önemli kararlar almanız gerekebilir. Maddi konulara dayalı işler ve sorumluluklarınız artabilir. Epeydir iş arkadaşlarınızla emek verdiğiniz projelerinizin detaylarını tamamlayarak bitirmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Bu dönem sağlığınızla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; Dolunayda aşk ve romantik ilişkilerinizde bazı önemli kararlar alma noktasına gelebilirsiniz. İlerleme kaydedemediğiniz ilişkilerinizi sonlandırabilir, yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular aile yaşamınıza hareket getirecektir. Bu dönem yaratıcı yeteneklerinizi daha fazla geliştirebilirsiniz. Dolunayın etkisiyle harcamalarınız çoğalabilir maddi konularda dikkatli hareket etmelisiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA: Dolunayda eviniz ve aileniz ile ilgili konularda dikkat çeken gelişmeler gündeme gelecektir. Taşınma, tadilat ve gayrimenkul alım satımları ile ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için önemli kararlar verebilirsiniz. Aile büyüklerinizin sağlık sorunları ve maddi konulardan kaynaklanan problemlerine çözüm getirebilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; Dolunayda kardeşleriniz ve yakın çevre iletişimlerinizde bazı karışıklıklar meydana gelebilir. Sizden saklanan bazı gerçekler açığa çıkabilir. Mesleki alanlarınızla ilgili eğitim, semir programlarına katılabilirsiniz. Kamu alanlarında önemli evrak, dosya ve imzalık durumlarınız için kısa yokculuklar yapmak zorun kalabilirsiniz. İlişkileriniz ve maddi konulara yeni bir bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.