Bugün Güneş-Satürn arasında kare açı oluşuyor!..

23.02.2015 11:20:08
A+ A-

Bugün kendinizi baskı altında, öfkeli ve engellenmiş hissediyorsanız, bilin ki bunun nedeni gökyüzünde Güneş-Satürn arasında oluşan zorlayıcı açı. Disiplinli ve sabırlı olmamız gereken bu birkaç gün dayanıklılığımızı ortaya koyma zamanı olacak. Özellikle büyükler, patronlar ve otorite olanlarla ilişkilerimiz sorun ya da öfke getirebilir. Bencil ya da egoist davranmayı bırakmamız gerekir yoksa acı çekebiliriz.

Fiziksel enerjimiz düşük olacağı için bu günlerde fazla aksiyon almadan mümkün olduğunca dinlenmeliyiz. Depresif ya da melankolik olacağımız bu günlerde isteklerimizi yerine getirme konusunda da zorlanabilir, gecikmelerle karşılaşabiliriz. Kendimize olan güvenimizi de kaybetme noktasına gelebiliriz. Bu nedenle oldukça zor bir transittir.

Ancak aynı zamanda bize zarar veren sağlıksız davranış kalıplarımızı bırakmak için de iyi bir fırsat verir bize. Ciddiyet ya da disiplin gerektiren her işte mükemmelle ulaşma şansı elde ederiz.

Bu birkaç günü meditasyon, içe dönme, derin düşünme ve kişisel gelişim faaliyetleri ile geçirmek bize yarar getirir. Transitin vereceği bezginlik ve stresi azaltmak için eğlenmeye ve hobilerimize daha fazla zaman ayırmalı ve daha esnek bir tutum takınmalıyız.

Sevgiyle Kalın!..

 YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.