Bugün Merkür-Jüpiter arasında üçgen açı oluşuyor!..

12.12.2014 00:12:29
A+ A-

Bugünlerde kendinizi iyimser ve coşkulu mu hissediyorsunuz? Ya da huzurlu, sağlıklı ve mutlu musunuz? Nedeni Merkür-Jüpiter arasında oluşan bu olumlu açı olabilir. Bu açı nedeniyle zihnimiz hiç olmadığı kadar açıktır, iyi düşünür, iyi iletişim kurarız. Güçlü bir yaratıcılık göstereceğimiz bugünlerde, gözlemsel yeteneklerimiz de artacak ve olayları tüm detaylarıyla bir bütün olarak algılamanın zevkini yaşayacağız.

Bu birkaç gün hayat bizim için çok daha pürüzsüz akacak, bu nedenle kendimizi mutsuz ve depresif hissetmeyiz. Kendimize güvenimiz tamdır, karşımıza çıkan iş fırsatlarını değerlendirme konusunda hiç olmadığımız kadar yetenekli olduğumuzu fark edebiliriz. İyimser beklentiler içinde olmak, sanat, müzik ve tüm zihinsel aktivitelerden haz almak için mükemmel bir zamandayız. Hiç ummadığınız bir anda iyi haberler ve mesajlar alırsanız şaşırmayın, belki de son aylarda yaşadığımız en olumlu günlerdeyiz çünkü.

Bir anlaşma ya da sözleşme mi imzalayacaksınız? Ya da yasal konularda bir karar mı vermek istiyorsunuz? Hiç düşünmeyin, çünkü bu tür konular için ender iyi zamanlardan birini yaşıyoruz. Eğitim hayatında olan kişiler ya da yazma, konuşma gibi entelektüel faaliyetler içinde bulunanlar için de güzel şeyler vaat ediyor bu gökyüzü olayı. Hayata bakışımızın genişleyeceği, vizyon kazanacağımız, yeni fikirler ortaya çıkarabileceğimiz bu günlerde, endişe ve kaygılarımızın azaldığını, hatta bir müddet için ortadan kalktığını görmek bizi oldukça rahatlatacak.

Sevgiyle Kalın!..

 YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.