BURÇ ÖZELİKLERİ (KOÇ)

20.03.2014 18:58:30
A+ A-

Olumlu Yanları: Öncülük ve macera ruhu. Girişkenlik. Adam yönlendirme. Hedef belirleme özelliği. Yüksek Enerji. Engelleri aşabilme yetişi. Sınırlamalardan nefret. Liderlik. Dürüstlük. Hazır cevaplık. Canlılıkdır.

 

Olumsuz Yanları: Egoizm. Kararları yıkmak. Kendini öne sürmek, ileri-ye çıkartmak. Alaycı, isyankar. Sabırsız. Saldırgan. Hiddetli. Ani çıkışları vardır.

Koçlar çok sabırsızdırlar hemen istediği olsun isterler.Ama çok eglencedirler.Sınarlanmayı sevmezler  çok sinirlidirler sinirlenince saldırganlaşabiliyorlar.

Koç kadını dikkat çekicidir canlıdır.Koç kadını alımlı,narin ve atletik bir yapısı vardır alımlı bir yapısı oldugu için dikkat çekerler.Koç kadını duygusaldır evine ve ailesine çok düşkündür.

Koç erkeği ise kendine güvenen koç kadını gibi hareketli koç erkeği otoriterdir ve otoriter kurmayı sever.Koç kadını gibi evine ve ailesine çok düşkündür fakat dışarıdaki hayatıda aşırı sever.

   

GÜNLÜK BURÇ YORUMU:    Bugün Merkür burcunuzda geri hareketine başlıyor. İlişkilerinize daha istikrarlı ve farklı yaklaşacaksınız. Bazı kararlarınızı geciktirme konusunda dikkatli olmalısınız. Partnerinize istemeden sarf edeceğiniz konuşmalar tartışmaları da beraberinde getirecektir. Ayrıca ailenizle ilgili eski sorunlar gündeme gelebilir. Dikkatli olmalısınız.                                               

 

                                            DEVAMI YARIN BAŞKA BURÇLA (BOĞA)

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.