Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

15.06.2015 09:56:57
A+ A-

15 Haziran 2015 tarihi itibari ile haftanın ilk iş gününde #‎Ay #‎İkizler#‎burcunda ki ilerlemesini sürdürecektir.

Günün ilk yarısında Ay-#‎Venüs olumlu bağlantısı ile neşeli, keyifli, yaşam#‎enerjimiz yüksek yeni bir haftaya merhaba demekteyiz.
İş, sosyal ve özel ilişkilerde bugün sanatsal ve kültürel konular gündeminizi meşgul edebilir. Özellikle bayanlar arasında ilişkiler daha bir güçlü olacağından kolektif çalışmalar açısından verimde yüksek olacaktır. Bu saatleri alışveriş, bakım, imaj yeniliği açısından değerlendirebilirsiniz. Ancak harcamalarınızı savurganlık boyutuna taşımadan..

Günün ikinci yarısında gerçekleşecek Ay-#‎Neptün karesi fiziksel enerjinizi düşürebileceği gibi akıl karışıklıklarına neden olacaktır. Parasal işlemler ve yeni iş girişimlerinden uzak durmalısınız. Kararsızlık, net olamama gibi durumlar söz konusu olacağından kararlarınızı ertelemeniz faydalı olacaktır. 
Çevrenizde dedikodu ve senaryo üreten kimselerle aynı ortamda olmaktan sıkılıp kaçmak isteyebilirsiniz. Bu durumda enerjinizi aşağı çeken duygu, düşünce ve insanlardan uzak durmalısınız. Gıda ve ilaç kullanımlarında nahoş reaksiyonlarla karşılaşmamak için dikkatli olmakta faydalı olacaktır

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler…

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.