Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

18.06.2015 11:17:29
A+ A-

18 Haziran 2015 tarihi itibari ile #?Ay #?Yengeç #?burcunda ilerlemeye devam edecektir. Alıngan, hassas olabileceğimiz gibi koruyuculuğumuz ve besleyiciliğimiz ön plana çıkarak enerjimizi gün boyu evimiz, ailemiz ve sevdiklerimize harcayabiliriz.

Saat 14.20 de Ay-#?Uranüs olumsuzluğu ile günlük hayattaki rutinlerin bozulması muhtemeldir. Kararsızlık ve özgürlük duyguları ağır basacaktır. 
Bir kaç saatlik etki boyunca çevrenizdekiler size yetersiz gelebilir ve yabancılaşabilirsiniz. Programlarınız, planlarınızda dış etkiler ya da kendi seçiminizle beklenmedik değişiklikler söz konusu olabilir. Bu nedenle duygusal tepkilerden ve ani çıkışlardan uzak durmak faydalı olacaktır.

Saat 17.23 de Ay-#?şiron trine açısı bilinçaltımızdaki yaraların şifa bulacağı güçlü enerjiler içermektedir. 
Geçmişten kalan fiziki ve ruhsal yaralarımız, kabullenmede zorlandığımız korkular, zihnimizi kurcalayan negatif olay ve kavramlarla yüzleşip, affederek şifalandırma çalışmaları yapabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.. sevgiler..
Ramazan ayının  bütün güzellikleri getirmesi dileklerimle, Hayırlı Ramazanlar...
https://www.youtube.com/watch?v=kgP7o_aLWu8

http://tr.wikipedia.org/wiki/Mercan_Dede 1. 800 2. Yol Geçen Hanı 3. Mercanistan 4. Kanatlar Kitabı 5. Güneş Doğudan Doğar 6. Bilinmezin Elçileri 7. Tutsak 8...

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.