Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

22.06.2015 01:48:50
A+ A-

 

22 Haziran 2015 tarihi itibari ay ile detaycı, üretken, değişken başak burcunda yeni bir haftaya başlamaktayız.

Günün ilk saatleri ay-Merkür'e yapacağı olumsuz bağlantı ile, işinizde,çevreniz,.sosyal çevrenizdeki insanların boş konuşmaları, iğneleyici, kırıcı sözleriyle karşılaşabileceğiniz gibi bilgisayar işlemlerinde gecikmeler,hatalarla da karşılaşabilirsiniz. Bu tür sıkıntılara karşı zi elden bırakmamalısınız. kişsel konularda önemli kararlar almaktan uzak durmalısınız

 

Günün ikinci yarısında ay-Neptün karşıtlığı  ile duygularımız, yeteneklerimiz zayıflayacak dünyevi işlerimizde denge kurma çabası içinde olacağız. Herhangi bir konuda alacağımız kararları ertelemek en iyisi olacak.

Çevre ve ikili ilişkilerde güvensizlik ve şüpheci yaklaşımlara sebebiyet verecektir. Alkol gibi keyif veren alışkanlıklara eğilim gösterme gereği duyulabilir. Bu zaman diliminde geçmişte ihmal ettiğiniz kişisel konularınızı gözden geçirmek için değerlendirebilirsiniz.

 

Günün gezegen hareketi Jüpiter, Uranüs olumlu bağlantısıdır. Gökyüzü günlük hayatınızda düzeninizin bozulmadan ani, değişiklikler, şanslar, fırsatlar sunacaktır.

İş, kariyer hayatınızda normalde cevap alamadığınız önerileriniz, projelerinizi,  üstlerinize görüşüp mesleki hayatınızda önemli başarılara da imza atabilirsiniz.

Mesleki yükselişler, Finansal konularda sürpriz kaynaklar doğabilir.

Hukuksal ve devlet kurumlarıyla ilgili işlerinizde olumlu yanıtlar alabilirsiniz.

Sosyal ortamlarda yeni tanışmalar yaşayabilir, yeni aşk fırsatları doğabilir.

Beklenmedik seyahatler, tatil ya da, kamplara çıkabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler... funda...

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.