Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

06.07.2015 00:51:58
A+ A-

6 Temmuz 2015 tarihi itibari ile ay Hassas ve kırılgan balık burcunda ilerleyecektir.

Önsezilerimiz, hislerimiz karşılaşacağımız fırsatlar için bize yol gösterebilir.

 

Günün ilk saatleri Ay- Mars’a olumlu bağlanarak, fiziksel ve duygusal enerjimiz yükselecektir. İş ve kişisel konulara odaklanarak istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Dürtüsel ani beklenmedik tepkiler verebilir ya da karşınızdan görebilirsiniz.

 

Sonrasında Ay-Neptün’le aynı noktada olacak, duyarlılığınız yeniden artış gösterecektir. Karşınızdaki kimselerin ihtiyaçlarını karşılama eğiliminde olabilirsiniz. Anlaşma imzalamak, borçlanma, borç vermek için uygun değil. Dikkatli olmalısınız kandırılıp, dolandırılabilirsiniz. Duygusal enerjinizi yaratıcı uğraşlarınıza harcayabilirsiniz.

 

Günün ikinci yarısında Ay-Güneş olumlu bağlanaçak, ilişkileriniz, İş, sosyal konularda hedeflerinizi gözden geçirerek neler yapabileceğinizi görmek için uygun bir zamandasınız. Üstlerinizle görüşmeler yaparak kariyer gelişimi için değerlendirebilirsiniz.

 

Günün gezegen hareketi Güneş-Plüton karşıtlığıdır. Güç mücadeleleri, ego savaşları, intikam, komplo gibi durumlarla karşılaşma olasılığı yüksektir.

Yetkili, güçlü kimselerin, görevlerini kötüye kullanmalarıyla adaletsizce yaklaşımlarıyla karşılaşmanız mümkün.

Çevrenizdeki kimselerin öne geçme arzuları tavan olacaktır. Bu hırslı tutumlar sizde bu tür düzeni yıkıp yeniden kurmak isteği uyandıracaktır.

Zorluklarla müçadelenizi Sabırlı, adil ve tarafsız bakış açısıyla verebilirsiniz.

 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler… funda…

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.