Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

07.07.2015 03:04:11
A+ A-

7 Temmuz 2015 tarihi itibari ile Ay günün büyük çoğunluğunda balık burcunda ilerleyecek.

Duygusal, fedakâr, merhametli balık doğasındayız. Hayır leriyle uğraşlar verebilirsiniz.

 

Öğle saatlerinde Ay-Merkür'e olumsuz bağlantı kuracak, duygularınız ve mantığınız arasında bölünebilirsiniz. Bu yüzden iletişimlerinizde zorlamalar mümkün. Arkadaş ve yakın çevrenizle küçük sıkıntılar yaşabilirsiniz. Otomobil ve diğer ulaşımlarda sorunların yanı sıra iş yerinizde gecikmeler, internet, telefon kesintileriyle karşılaşabilirsiniz. Başkalarını anlamak ya da kendinizi anlatmak için ekstra çaba sarf edebilirsiniz.

 

Günün ikinci yarısında Ay-Satürn'e olumlu bağlanacağından, öğle saatlerindeki negatif enerji akışını geride bırakarak, görev ve sorumluluklarımıza daha kolay konsantre olaçağız. Kişisel yaşam ve mesleki yaşamda denge sağlayacağız. Ebeveynlerimiz, üstlerimizden kişisel ya da mesleki destekler alabiliriz.

 

Sonrasında saat.17.35 de ay boşluğa girecek yaklaşık iki sat boşlukta kaldıktan sonra saat,19.37 de koç burcuna geçecektir. Hassas, kırılgan balık doğasından çıkıp, cesur, atak koç doğasıyla enerjimizi yükseltiyoruz.

 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler. funda.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.