Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

10.07.2015 01:12:18
A+ A-

10 Temmuz 2015 tarihi itibari ile Ay haftanın son iş gününde ağırkanlı boğa burcunda ilerleyecek.

Somut değerler, önemli hale gelebilir kalıcı çözümler üretebiliriz. Duygularımız, zevklerimiz daha önceliğimiz olacak. Yeme, içmeye ilgimiz artacak. Lüks harlamalar bizi çekebilir.

 

 

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün olumlu bağlantısı ile gerçeklerden uzaklaşıp içselleşmek kendinizle olmak ihtiyacı duyabilirsiniz. Hayallerinizi yaratıcı, sanatsal meşguliyetlerinizde kolayca kullanabilirsiniz. Başkaların ihtiyaçlarını daha kolay anlayacağınızdan destek ve yardımlarda bulanabilirsiniz.

 

Sonrasında Ay-Mars’a atmış derecelik bağlantı kuracak kendinize güveniniz artacak, isteklerinize odaklandığınız takdirde arzu ettiğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Yetenekleriniz ve Önerileriniz otorite olanlar tarafından değerlendirmeye alınabilir.

Özel ilişkiler de daha rahat ve uyumlu bir akışta olacaktır

.

Günün son açısını Ay-Plüton’a verecek, kısıtlanmış, sınırlandırılmış sorunlarınıza çözümler getirebilirsiniz. Kafanıza koyduğunuz şeyleri yapabilir ya da sahip olmak için uğraş verebilirsiniz. Hayatın daha derin anlamlarını aramak, daha gizli, gizemli konulara ilginiz artabilir.

 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler… funda

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.