Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

15.07.2015 00:28:51
A+ A-

 

15 Temmuz 2015 tarihi itibari ile balzamik fazındaki ay gün boyu yengeç burcunda ilerlemesini sürdürecektir.

 

Günün ilk yarısı ay Merkür-Mars kavuşumuyla aynı noktada olacak. Ve bu görünüme gün içinde Plüton karşıtlığı ile Uranüs karesi de eşlik edecektir. Bu durum zihinsel ve fiziksel enerji yoğunluğuna yol açacaktır.

Çevrenizdeki kimselerin tartışmacı, eleştiriçi, öfkeli, kindar söylem ve eylemlerine maruz kalabileceğimiz gibi kişisel ve toplumsal konulardaki tepkileri, eylemleri, güç savaşlarını meydana getirecek,

Otorite ve özgür iradelerin çatışmalarına sebep olacaktır.

Çevrenizdeki kimselerin gerginlikleri kaçınılmaz olduğundan tartışmalara girmeyin zira fiziksel saldırılara da uğrayabilirsiniz.

Trafikte kazalara karşı tedbirli olmanızda fayda vardır.

Ayrıca toplu ulaşımlarda kalabalık ortamlarda beklenmedik durumlara karşı tedbirli olmak faydalı olacaktır.

Özellikle hanımlar etkisini yeni ayla birlikte iki hafta boyunca hissedeceğimiz gökyüzündeki gergin sert enerji akışı dikkat etmenizi gerektirmekte.

Mümkünse geceleri evinize karanlık basmadan dönmeye çalışın. Tenha ve güvenliğinizin olmadığı yerlerde dolaşmayın dürtülerini kontrol edemeyen kimselerden zarar görebilirsiniz.

 

Günün sonunda ay-cironla olumlu bağlantı kuracaktır. Günün gerginliğini üstümüzden atmamız için şifa kapılarını açacaktır. Çevrenizdeki insanlara duygusal ve ruhsal yardımlarda bulunabilirsiniz. Dua, meditasyon, bilinç altı temizliği için gökyüzü sizi desteklemektedir zira ramazan ayımızın son günlerinin maneviyata yönelerek geçirmek hem zihinsel hem ruhsal açıdan rahatlamanızı sağlayacaktır.

 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler… funda

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.