Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

23.07.2015 00:00:45
A+ A-

23 Temmuz 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyu terazi burcunda ilerleyecektir.

 

Günün ilk yarısı  ay-mars'a olumsuz bağlanacaktır.Sinirli, telaşlı, tedirgin olarak güne başlamaktayız.Çevrenizdeki kimselerle sonradan  telafi edemeyeceğiniz  davranış ve tartışmalara girmemek yararlı olacaktır.Gün genelinde her türlü fiziksel saldırı ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

 

Sonrasında ay-Uranüs'e karşıtlık verecektir. ,sıradan ve rutin olanı değiştirmek isteyebilir, farklı olup, farlı şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Bu durum Değişken koşullar oluşturaçağından, acele kararlar vermeden rutin işlerinizle ilgilenmek içinizdeki #?isyankâr enerjiyi durdurmanıza yardımcı olacaktır.

 

Ay terazi burcundaki son bağlantısını Jüpiter'le kuracaktır. Günün gerginliğini ortandan kaldıracak İyimser bir ruh halinde olmamıza neden olacaktır. Neşeli eğlenceli koşullar oluşacak. Sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirerek huzur ve memnuniyetiniz iki kat artacaktır.

Sonrasında ay boşluğa girecek günü açısız kapatacaktır.

 

Günün gezegen hareketi aslan burcuda Güneş-Merkür kavuşumudur. istek ve düşünceleriniz aynı noktada olacaktır. Her türkü iletişim, iş seyahatleriniz açısından yoğun birkaç gün geçirebilirsiniz.

Normalden daha fazla odaklanma ve konsantrasyon olacağınızdan, sözleşmeler, muhasebe konularında, hukuki konularda, mektuplar ve yazışmalarda her şeyin olabileceğini ve bazı zorlukların başınıza gelebileceğini bilerek planlar yaparak, adımınızı garantiye alarak atmak için iyi bir zamandır.

Ayrıca sosyal medya, bilgisayar, internet gibi sosyal iletişim ağlarının sansüre uğramasına yol açacaktır.

 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler. fundaYAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.