Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

26.07.2015 17:14:13
A+ A-

 

27 Temmuz 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyu yay burcunda ilerleyecektir. Yaşam enerjimiz, motivasyonumuz oldukça yüksek yeni bir haftaya başlamaktayız. Fiziksel olarak daha aktif cesur olacağız. Uzak yerlerden haberler alabilir, yeni yerler, yeni şeyler öğrenmek için seyahat planları yapabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Merkür olumlu bağlantısı ile kendinizi rahatça ifade edebilirsiniz.Sevdiklerinizle probleminiz, sorunlarınız varsa açık ve net bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizi düzeltmek yeni adımlar atmak için değerlendirebilirsiniz.

Sonrasında, Ay-Neptün’e olumsuz bağlantı kuracaktır. Duyarlılığınızda ve hayallerinizde muazzam bir artış olacaktır. Gerçeklerden kaçıp, hayallere çekilebilir, geçmişten gelen sorunlara takılabilirsiniz. Kişisel ilişkilerinizde belirsizlik, kararsızlık ve şüpheci tutumlar sergilemenize neden olacaktır. Mümkünse doğa yürüyüşleri, fiziksel egzersiz, yapmak, dinlenmek ve manevi çalışmalar yapmak,İç dünyanızdaki huzuru bulmanıza yardımcı olacaktır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler… funda

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.