Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

27.07.2015 16:39:02
A+ A-

28 Temmuz 2015 tarihi itibari ile Ay günün çoğunluğunda Yay burcunda ilerleyecektir. Günün genelinde inançlı, iyimser, pozitif bir yapıdayız. Sosyalleşerek sevdiklerimizle keyifli zamanlar geçirebiliriz.

 

Günün ilk saatlerinde Ay-Uranüs üçgen açısı etkinleşecektir. Güne hoş sürprizlerle başlamaktayız. Eski tanıdıklarınız ya da beklenmedik ziyaretçileriniz olabilir. Onlarla heyecan verici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

 

Günün ikinci yarısında Ay-Jüpiter ile olumlu bağlantı kuracaktır. İyimser, rahat enerjiler hâkim olacaktır. Günlük yaşantınızda zevk alabileceğiniz koşullar oluşabilir, eğlenceli davetler, toplantılar, sosyal aktivitelerde bulunabilirsiniz. Eğitim, medya, seyahat, ticari bağlantılar yapmak için de elverişli olacaktır.

 

Ay Saat:16.36 da boşluğa girecek ve Saat: 21.47 de Oğlak burcuna geçecektir. Ay boşluktayken motivasyonumuz düşeceğinden yeni bir işe başlamamalı ve önemli kararlar almamalıyız. Bu zamanları zamanları elinizde kalan işlerinizi bitirmek için değerlendirebilirsiniz.  

 

Ay günün son açısını Venüs'e olumlu görünüm ile sunacaktır. Yaşam enerjiniz yükseleceğinden yaşadığınız her andan keyif alabilirsiniz.

 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım Sevgiler.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.