Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

28.07.2015 23:23:03
A+ A-

29 Temmuz 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyu Oğlak burcunda ilerleyecektir. İşimiz, ailemiz, sorumluluklarımız ön plana çıkacaktır. Kalıcı ve somut sonuçlar almak için istediğimiz konulara dikkatimizi verebiliriz. Aile büyüklerimiz ya da işyerimizdeki yetkili kimselerle ilgili mesuliyetlerimiz artabilir.

 

Gün ortasında Ay-Neptün’e olumlu bağlantı kuracaktır. Kendinizi daha sezgisel, daha duyarlı ve daha empatik hissetmenizi sağlayacaktır. Başkalarının ihtiyaçlarını daha kolay anlayacağınızdan yardım ve hayır işleriyle meşgul olabilirsiniz. Artan hayallerinizi, sanatsal yeteneklerinizi geliştirmek için değerlendirebilir, verimli sonuçlar alabilirsiniz.

 

Akşam saatlerinde Ay-Plüton ile aynı noktada olacak, derin hisler getirecek, gergin ve stresli birkaç saat geçirmenize neden olacaktır. İnatçı tutumlar, kıskançlıklar, bastırılamayan öfkeler, kaygı durumları, eviniz, işiniz ya da çevreniz ile can sıkıcı ve can yakıcı olaylar yaşamanıza neden olabilir. Kontrollü ve sakin olduğunuz takdirde olay ve kavramları kontrol altında tutmayı başarabilirsiniz.

 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler… funda

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.