Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

29.07.2015 14:36:55
A+ A-

 

 30 Temmuz 2015 tarihi itibari ile Ay günün büyük çoğunluğunda Oğlak burcunda ilerleyecek, kurallarımız ve sabrımız önceliğimiz olacaktır.

 

Sabah saatlerinde Ay-Uranüs karesi ile özgürleşmek, farklı olmak ve olağandışı durumlara çekilme eğilimi ağır basacaktır. İş ve sosyal çevrenizde beklenmeyen tutumlar, farklılıklar ve ani gelişmeler yaşanacağından bazı olumsuz durumlara sürüklenebilirsiniz. Ani tepkilerden ve dönüşü olmayan kararlardan uzak durmalı sabır ve hoşgörüyü elden bırakmamalısınız.

 

Öğle saatlerinde Ay-Mars karşıtlığı etkinleşecek, eril-dişil enerjinin çarpışmasına neden olacaktır. Duygusal gerilimlere sebebiyet vereceğinden, alınganlığınız artabilir, tartışmalara meyil verebilir ve gerginliklerin ortasında kalabilirsiniz. Bu tür durumlara toleranslı ve esnek yaklaşmalısınız. Sakarlık ve kazalara açık olacağınızdan, telaşlı, aceleci davranışlardan uzak durmalısınız.

 

 Akşam saatlerinde Ay Oğlak burcundaki son açısını Satürn'e verecektir. Gün boyu sıkıntılı, olumsuz enerjileri geride bırakıp kişisel hayatınız ve profesyonel yaşantınız arasında bir denge oluşacaktır. Aile büyüklerinizden gelen maddi, manevi yardımlar rahatlamanızı sağlayacaktır.

 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.funda YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.