Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

30.07.2015 23:19:13
A+ A-


31 Temmuz 2015 tarihi itibari ile Ay Saat: 00.40 de Kova burcuna geçecek ideallerimiz umutlarımız hedeflerimiz önceliğimiz olacaktır.

 

Günün en önemli bağlantısı; Saat: 13.42 de Kova burcundaki Ay, Aslan burcundaki Güneş karşıtlığından 7 derece Kova burcunda dolunay meydana gelecek olmasıdır. Temmuz ayı içinde yaşayacağımız ikinci dolunaydır. Bu yüzden mavi dolunay olarak adlandırmaktayız. Dolunaylar yeni ayda atılan tohumların hasatını alma zamanlarıdır.

 

Geçmiş ve gelecek bağlantılı olan Kova dolunayı bireysel ve toplumsal konularda ani değişim rüzgârları estirecektir.

İşiniz, mesleğiniz, sosyal statününüz, özel ilişkilerinizde fikir çatışmaları, duygusal gel-gitler, egosal davranışlar, sıkıntılı durumlar meydana getirecek, ani bitişler ve yeni başlangıçlara sebep olacaktır.

 

 Venüs retro günleri yaşadığımızdan, yatırım, mülk alım-satımı, kredi, finansal kaynaklı işlerinizi mümkünse Eylül ayına ertelemeniz faydalı olacaktır. Bu dönem yeni aşk ilişkilerine başlamak için de uygun bir dönem değildir çünkü hayal kırıklıklarına sebep olabilir.

Özellikle hanımların en büyük dertleri olan güzelleşmek adına yapılan her türlü estetik operasyon için de acele etmeyin derim zira görsel açıdan başarılı bir sonuca ulaşamazsınız.

Sağlık açısından ayaklarınız, dolaşım sisteminiz, kalp, tansiyon problemleri olanlar dolunayın iki haftalık etkisi süresince doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin. Sıcak havada tedbirsiz dolaşmayın. Yeme ve içmenize dikkat edip, stresden uzak durun.

 

 

Dolunay ülkemiz açısından sarsıcı ve sıkıntılı bir süreçte olduğumuzu göstermekte. Son zamanlarda yaşadığımız üzücü terör ve saldırı olayları gündemimizi meşgul edebileceği gibi karşılığında verilen tepkiler ve sesler de yükselecektir. Hava koşullarında değişken koşullar, küçük sarsıntılar, uçak kazaları, patlamalar ve yangınlar dikkat çekmekte. Spekülatif piyasa dalgalanmaları, spor ve sanat camiasında kayıplar söz konusu olabilir.

 

Bu 15 günlük sürecin bir parçası olarak değişimle karşı karşıya kalabilirsiniz. Unutmayın içgüdüleriniz, sezgileriniz size doğru yönde ilerlemenize yardımcı olacaktır. Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.