Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

02.08.2015 01:14:24
A+ A-

3 Ağustos 2015 tarihi itibari ile Ay Balık burcunda ilerleyecektir. Her zamankinden daha hassas olacağız, duyarlılığımız da artacaktır. Gün içinde Ay-Şiron ile aynı noktaya geleceğinden bugün yapacağımız şifa çalışmaları, meditasyon, empati gibi spritüel çalışmalardan maksimum fayda sağlayabiliriz.

 

Akşam saatlerinde Ay-Mars'a olumlu bağlantı kuracak, cesaretimiz, enerjimiz yükselecek, iş ve kişisel konulara odaklandığımız takdirde istediğimiz sonucu elde edebileceğiz.

 

Sonrasında Ay Balık burcundaki son bağlantısını Satürn'e kuracak görev ve sorumluluklarımızı bilinçli bir şekilde yerine getirmeye çalışacağız. Evimiz, ailemiz, aile büyüklerimiz ile ilgili bizi sıkan ve zorlayan konuları halledebilir, çözüme kavuşturabiliriz.

 

Günün önemli gezegen hareketi hafta boyunca etkisini hissedeceğimiz, Jüpiter-Venüs kavuşumuna, Satürn karesidir. Yatırım yapmak, işi büyütmek, yeni yöntemler denemek arzusu uyandıracaktır. Risk almak sakıncalı ve uygun bir zaman olmadığından, projeleriniz destek görmeyebilir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Eğer çevrenizdeki muhafazakâr insanlara işiniz düştüyse zor bir durumdasınız zira onların düşünceleri ile hemfikir değilseniz engelleri ve kısıtlamalarıyla karşılaşabilirsiniz. Mali konularda nakit sıkıntısı yaşayabilirsiniz bu yüzden bütçenizi zorlamaktan kaçınmalısınız.

Bu etki politikada da değişiklik zamanıdır; hükümet ile ilgili önemli gelişmeler hafta boyunca alacağımız haberler arasındadır.

 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler. gulguntamsu@hotmail. com

 

 

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.