Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

04.08.2015 02:29:56
A+ A-

4 Ağustos 2015 tarihi itibari ile Ay 02: 23 de Koç burcuna geçecek, fiziksel ve duygusal enerjimiz yükselecektir. Yeni başlangıçlar yapma isteğimiz girişimlerimizdeki cesaretimizi artıracaktır. Gün boyu, keyif ve zevkimizin artacağı konular önceliğimiz olacaktır.

 

Gün içinde Ay-Güneş'e olumlu bağlantı kuracak, özel ve sosyal ilişkiler için destekleyici enerjiler alacağız. Kişisel yaşam ve iş yaşamında hedefleri geliştirmek, netliğe kavuşturmak, yapacaklara odaklanmak için uygun bir zamandır. Yöneticilerden olumlu destekler, yardımlar alabilirsiniz.

 

Günün önemli gezegen hareketi; Aslan burcunda Retro Venüs-Jüpiter 2015 Yılı içinde ikinci kavuşumunun gerçekleşmesidir. Sosyal ilişkilerde başarıyı temsil eden olumlu enerji akışı verimli adımlar attığınız takdirde hayatınızın mutluluğunu yakalama şansını bulabileceğinizi göstermekte. Arzular, zevkler, romantizm ve dürtüleriniz önceliğiniz olacaktır. Eski sevgiliniz yarıda kalmış aşkınızı alevlendirmek için kapınızı çalabilir, onunla yeniden Aşk'a yelken açabilirsiniz. İş ve kariyerinizde ilerleme fırsatı çıkabilir ancak; ortak iş kurmak, evlenmek, boşanmak, için eylül ayını beklemelisiniz. Biraz rahat, tembel ve harcamalarınızda kontrolsüzce hareket edebilirsiniz. Ancak unutmayın Venüs Retro konumda olduğundan alacağınız bu etkileri değerlendirmek için iki kez düşünerek harekete geçmelisiniz. En iyisi sanatsal yaratıcılığınızı ve var olan yeteneklerinizi ortaya çıkarmak olacaktır.

 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler. FundaYAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.