Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

05.08.2015 02:21:25
A+ A-

6 Ağustos 2015 tarihi itibari ile Ay Saat 04.29 da ağırkanlı Boğa burcuna geçecektir. Gün boyu somut değerler önemli hale gelebilir; kalıcı çözümler üretebiliriz. Duygularımız, zevklerimiz önceliğimiz olacaktır. Yeme ve içmeye ilgimiz artacak, lüks harcamalar bizi çekecektir.

 

Akşam saatlerinde Ay-Neptün atmışlığı ile duygusal açıdan kendimizi daha iyi hissedeceğiz. Çevremizde ilişkilerimiz daha rahat ve akıcı olacağından hoş sonuçlar ortaya çıkaracak, sanatsal konularla uğraşanlar için bu saatler verimli olacaktır. Bu gece ayrıca dua edip dilekte bulunabilirsiniz. Göreceğiniz rüyaları da bir kenara not edin zira haberci rüyalar olacak.

 

Günün gezegen hareketi Merkür-Venüs'ün aynı noktaya gelmesidir. Sevgi, aşk, dostluk ve sosyal ilişkiler ön plana çıkacaktır. Partnerinizden ya da sevdiklerinizden herhangi bir etkinlik daveti alabilirsiniz. Yeni biriyle tanışabilirsiniz ya da eski aşkınız size geri dönebilir, sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazıları bekledikleri ticari faaliyetlerini kara geçirebilirler. Yolculuk ve tatile çıkmak için de uygun bir zamandır.

 

Günün diğer gezegen hareketi Mars-Satürn üçgen açısıdır. Birkaç günlük etkisi süresince uzun zamandır cesaret edemediğiniz yarım kalmış ya da ertelediğiniz projeleriniz, mesleki programlarınızda istikralı ilerleme, tamamlama kaydedebilirsiniz. Küçülmekte olan Ay'ın desteği ile diyet ve egzersiz programına başlamak için de uygun bir zamandır.

 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.