Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

05.08.2015 10:16:18
A+ A-

5 Ağustos 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyunca koç burcunda ilerleyecek, kendimizi daha hevesli ve canlı hissedip. Yenilikler yapmak ve harekete geçmek için istekli olacağız ve daha spontane davranabiliriz.

 

Günün ilk yarısında ay Uranüs'le kavuşacak, Özgürleştirici, heyecan verici, çalkantılı yaşam koşulları oluşacaktır. Kontrol eksiliğine de sebep olacağından kısa süreli şok edici terslikler başınıza gelebilir.

 

 

Sonrasında Ay-Merkür'e üçgen açı ile bağlanacak, Duygu ve düşüncelerimizi rahat ifade edeceğiz. Aslan burcundaki güneş, Venüs ve Jüpiter desteği ile iş görüşmeleri, sosyal ve özel ilişkiler, eğitim, pazarlama konularında şanslı, akıcı etkiler sunacaktır.

 

Günün son bağlantısı ay-mars keresi ile kolayca kızıp, sonuçlarını düşünmeden olayların içine atlayabilirsiniz. Hem kendinizin, hem sevdiklerinizi zor durumda bırakmamalı, duygularınızı dengelemeli ve daha toleranslı olmalısınız.

 

Günün gezegen hareketi Retro Venüs-Jüpiter kavuşum-Satürn karesidir. Hafta boyunca etkisini gösterecek, mali konurda kemerlerin sıkılmasına sebep olabileceği gibi Romantik hayal kırıklıkları,  iyi gitmeyen mesafeli ilişkiler de kopuşlar, bitişler yaşatacaktır. Unutmayın her bitiş yeni bir başlangıç getirir.

 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.funda

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.