Funda'nın gökyüzü günlüğü

07.08.2015 00:40:25
A+ A-

7 Ağustos 2015 tarihi itibari ile Ay tüm gün Boğa burcunda ilerleyecektir. Kendimizi daha sakin, daha huzurlu, daha keyifli hissedeceğiz. Maddi konular, parasal işler önceliğimiz olacaktır.

Günün ilk yarısı Ay-Plüton Trinesi ile kişisel hayatınızda yaşam amacınızı derinden anlamak için yoğun düşüncelere dalabilirsiniz. Bu durum hedefler belirlemenize yol açabilir. Kötü giden aile ilişkilerinizi düzeltmek için iyi bir fırsattır. Ayrıca irade gerektiren sigara, alkol ve benzeri kötü alışkanlıkları da bırakmak için şimdi tam zamanı.

Günün ikinci yarısı Ay-Şiron'a olumlu bağlantı kuracak, bastırılmış duygularınıza, bilinçaltındaki negatif kayıtlarınıza veda ederek, onlarla yüzleşip affederek şifalandırma çalışmaları yapabilir bu menfi yüklerden özgürleşebilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay-Merkür bağlantısı ile iletişim, haberleşme trafiğimiz hız kazanacaktır. Yakın çevreniz, kardeşleriniz sevdiklerinizle bir araya gelip mutlu bir akşam geçirebilirsiniz.

Günün gezegen hareketi Merkür-Jüpiter kavuşumudur. Hedef ve ideallerinizi gerçekleştirme isteği uyandıracaktır. Kariyerinizde ilerleme fırsatları açacaktır. Ticari konular sözleşmeler, anlaşma fırsatları karşınıza çıkabilir ancak Retro Venüs-Satürn karesi olumsuz etkisini yansıtacaktır. Sözleşme ve anlaşmalarınızda iyice düşünüp tüm detayları inceleyerek adım atmalısınız. Mümkünse Eylül ayını beklemeniz daha sağlıklı olacaktır. Mesela bir kitap yazmaya başlamak için uygun bir zamandır. Politik açıdan hükümet ve partiler arası karşılıklı atılacak adımları, müzakereleri de göstermektedir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler. FundaYAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.