Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

10.08.2015 01:42:02
A+ A-

10 AĞUSTOS 2015

 

 

10 Ağustos 2015 tarihi itibari ile Ay günün büyük çoğunluğunda İkizler burcunda ilerleyecek, entelektüel, sosyal odaklı ve bol iletimli yeni bir haftaya başlayacağız.

 

Gün içinde Ay- halen kavuşum etkisinde olan Retro Venüs ve Jüpiter'e, altmışlık açı ile bağlanacak huzur, mutluluk ve şans verecektir. Satürn'ün olumsuz etkisi sürmesine rağmen yine de gerek iş ilişkileriniz, gerek özel ilişkilerinizde iyimser bir ruh hali içinde olacaksınız. Karşınızdaki insanların anlayışlı, olgun ve ılımlı yaklaşımları bir takım pozitif değişimlere sebep olacaktır. Maddi girişimleriniz, finansal sorumluluklarınızda sizi kısıtlayan konulara çözümler getirebilirsiniz. Aşırı

İyimserlik, tembellik gibi etkilerde alacağınızdan karşınıza çıkan önemli fırsatları kaçırmamalısınız.

 

Sonrasında Ay Saat 14.44 de boşluğa girecek ve Saat 15.08 de burç değişimini Yengeç burcuna geçerek gerçekleştirecektir. Ay'ın boşlukta kaldığı saatlerde motivasyonunuz düşeceğinden yeni bir işe başlamamalı ve önemli kararlar almamalısınız zira kalıcı ve net sonuçlar elde edemezsiniz. Bu zamanı yarım kalan işlerinizi tamamlamak için değerlendirebilirsiniz. 

 

Günün geri kalanında Ay kendi burcu olan Yengeç'de seyahatini sürdürecek, ana yaşam enerjilerimiz olan evimiz, ailemiz, sevdiklerimiz, vatanımız, topraklarımız, millî beraberliğimiz gündemimizi oluşturacaktır.

 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler. YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.