Funda'nın gökyüzü günlüğü

11.08.2015 01:00:59
A+ A-

11 Ağustos 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyu yengeç burcunda ilerleyecektir. Kendimizi daha hassas, duyarlı hissedeceğiz. Evimiz, ailemizle ilgili meşguliyetlerimiz artabilir. Kırılgan, hassas, içe kapanma eğilimi gösterebiliriz.

Sabah saatlerinde ay-Neptün'le olumlu bağlantı kuracak, günlük rutinlerimizin dışına çıkma isteği uyandıracaktır. Derinlere gitmek, kendinizle olmak isteyebilirsiniz, aşırı duyarlı ve hassas olacağınızdan İlişkilerinizde başkalarına daha fazla sempati duyup Yardımlarda bulunabilirsiniz. Spritüel konulara, sanatsal konulara ilginiz artacaktır.

Günün ikinci yarısında Ay-Plüton'a karşıtlık verecek, zihinsel enerji yoğunluğuna yol açacaktır. Bu süre içinde evinizde, ailenizle ve kişisel ilişkiler de dâhil olmak üzere, duygusal hayatınızı etkileyen muazzam değişimlere sebep olacaktır. Başkalarına isteklerinizi kabul ettirtme çabası içinde olabilirsiniz ya da başkaları size kendi isteklerini kabul ettirme çabasında olabilirler bu tutumlar gerginliklere neden olacaktır. Olaylara anlayışlı ve sakin yaklaşmalısınız.

Günün gezegen hareketi,11 Ağustos 2015'te Aslan burcundan çıkacak olan Jüpiter, 9 Eylül 2016'ya kadar Başak burcunda ilerleyecektir. Başak burçları ve doğum haritanızda Başak burcu hangi evinizde yerleşimdeyse, Jüpiter bu konuları genişletip, büyütecektir. Jüpiter bir yıllık sürede daha fazla çalışma, üretme, hizmet detaylara dikkat etmek sağlıklı beslenme, hijyen, diyet gibi kavramlar ön plana çıkacaktır. Jüpiter başak burcunda rahat etmediği bir pozisyondadır kişiye özel olan doğum haritanızda Jüpiter yerleştiği ev alanındaki konuları aşırı büyütüp genişletmekte olduğundan aşırı beklenti içinde olmamak, görevlerimizi bilinçli bir şekilde yerine getirmek, başak doğası olan eleştiri ve detaylarda aşırıya kaçmamak gerekmektedir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.  YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.