Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

12.08.2015 01:12:30
A+ A-

 

12 Ağustos 2015 tarihi itibari ile Ay yengeç burcunda ilerlemesine devam edecek.

Sabah saatlerinde Ay-Uranüs olumsuzluğu ile günlük hayattaki rutinlerimizin bozulması muhtemeldir.  Özgürleşme isteğimizin artması, beklemediğimiz bazı sorunları da beraberinde getirecektir. İletimlerimizde kısa süreli gerilimlere neden olabileceği gibi, işlerimizde beklentilerimizin dışında gelişmelerle yol açacaktır. Bu gerilimli enerji akışında mümkün olduğunca sakin kalmak faydalı olacaktır.

 

Sonrasında Ay-Şiron trine açısı ile bilinçaltımızdaki yaraların şifa bulacağı güçlü enerjiler içermektedir. Çevremizdeki kimselerin kabullenmede zorlandığı korkularını, duygusal yaralarını, sararak yardımlarda bulabiliriz ya da bu tür yardımları çevremizden biz görebiliriz.

 

Akşam saatlerinde yengeç burcundaki son açısını Ay-Satürn'e olumlu bağlantı ile gerçekleştirecek, Yeni bir yeteneğimizi, yaratıcılığımızı Konsantrasyon ve disiplinli bir çalışma sayesinde hayata geçirebiliriz.  Yaşça ya da konum olarak bizden büyük insanlardan tavsiyeler almak için akşam saatlerini değerlendirebiliriz.

 

Sonrasında ay ilerlemesini boşlukta sürdürecektir. Bizler Bu amaçsız zaman içinde kendimize çekilebilir, empati, dua, meditasyon, bilinç altı temizliği yapabilir yada hobilerimizle ilgilenerek hem zihinsel hem ruhsal açıdan rahatlamamızı sağlayabiliriz.

 

Günün gezegen hareketi Merkür-Neptün karşıtlığıdır. İletişimlerde yanlış anlamalar kararsızlıklar ve utanç verici durumlara yol açacaktır. Aldanma, aldatılma gibi durumlarla karşılaşmanız mümkün olabilir. Mümkünse iş ilişkilerinde sözleşme, anlaşmalarınızı birkaç gün erteleyin, hırsızlık gibi durumlarla da karşılaşabileceğinizden dikkatli hareket edin.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.  

 


YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.