Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

12.08.2015 18:26:39
A+ A-

13 Ağustos 2015 tarihi itibari ile ay kapanma fazında aslan burcunda ilerleyecektir.

Kendimize olan güvenimiz artacak ve yaratıcığımız sayesinde verimli olabiliriz.

 

Gün genelinde temel bir açısı olmadan ilerleyecek ay Sabah saatlerinde marsla aynı noktada olacaktır. İçgüdüsel değişim ve macera arzusu uyandıracaktır. Olaylara objektif yaklaşımdan uzak olacağınızdan kişisel anlaşmazlıklar ve gerginliklere sebebiyet verebilir. Olay ve kişilere hoş görüyle yaklaşıp esnek bir bakış açısı getirmelisiniz.

 

Günün gezegen hareketi Güneş-Uranüs üçgen açısıdır. Hayatınıza daha bir anlam ve çanlılık katacak yenilikler getirecektir. Farklı olma isteği ile kişisel özgürlük sağlayacak ve beklenmedik fırsatlar sunacaktır. Hayat amacınızı, hedeflerinizi değiştirmek için risk alma isteğiniz artacaktır. Yeni ve heyecan verici fikirlere dahil olmak isteği uyandıracaktır. Ani yolculuklarına çıkabilir grup çalışmalarına katılabilirsi Mevki ve statü sahibi kişilerden desteklerde görmeniz mümkün olacaktır.

 

 yarın gerçekleşecek olan aslan burcundaki yeniayı bilinçaltımızdaki menfi düşüncelerden arınma çalışmalarıyla karşılamağa hazırlanabiliriz. Bir aylık seyahati süreninde neler yaptık değiştirmek istedik olay ve kavramlarda kontrollü olabildik mi? evet bu gece lütfen oturup bir ayın bizi ilerletmeyen olay ve kişilerin muhasebesini çıkalım, eksikliklerimizi, hatalarımız, yanlışlarımızı belirleyip, Önümüzdeki bir ay içinde tezahür etmesini istediğimiz yeni enerjilere kapımızı açalım.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.  YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.