Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

13.08.2015 20:47:29
A+ A-

ASLAN BURCUNDA GERÇEKLEŞEN YENİAY’IN BURÇLARA ETKİLERİ

14 Ağustos 2015 günü Ay ve Güneş Saat:17.53 de Aslan burcunda kavuşacak ve Yeniay doğacaktır. Aslan Yeniay’ının iki hafta boyunca hissedilecek burçlara olan etkileri şöyledir.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; Gezegeniniz olan Mars; Yeniayı Aslan burcunda karşıladığından hayatınıza yeni oluşumlar yeni farkındalıklar getirecektir. Arzu, cinsellik ve tutkulardaki artış nedeniyle yeni aşk ilişkisine başlatabilir, var olan romantik aşk ilişkisinde de ileriye yönelik adımlar atabilirsiniz. Çocuklarla ilgili yeni koşullar ortaya çıkabilir, sanat ve yaratıcılıkla ilgili konularda önemli deneyimler yaşayabilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; Aslan burcundaki Yeniay size eviniz, aileniz ile ilgi konularda yeni başlangıçlar yaşatabilir, yeni bir eve taşınabilir ya da dekorasyon değişimi yapabilirsiniz. Bazılarınız evlilik ya da iş sebebiyle evden ayrılabilirler. Yeni bir amacın temelini atma konusunda kararlılık göstererek yatırım yapabilirsiniz. Aile büyüklerinden, sevdiklerinizden genel anlamda olumlu destek ve yardım alabilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; Aslan burcunda Yeniay size iletişim, eğitim alanında yeni koşullar ortaya çıkarabilir, yeni bir iş bağlantısı kurabilir, iş anlaşması, görüşme, sözleşme yapabilirsiniz. Uzun zamandır planladığınız tatile çıkma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kardeşler, yakın çevre ile bir araya gelip sohbetli ortamlar ve sosyal aktivitelerde bulunabilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; Aslan burcunda Yeniay size maddi konular, yatırım ve kazanç fırsatları sağlayacaktır. Mali planlarınızda istikrar geliştirebilir, beklenmedik gelirler elinize geçebilir ve hatta yeni gelir kaynakları geliştirebilirsiniz. Partneriniz ya da ortağınızla gelir kaynaklarınızı genişletmek ve parasal konularda bazı kararlar almanıza neden olabilir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; Burcunuzda gerçekleşecek Yeniay popülaritenizi ve kendinize güveninizi artıracaktır. İş, aşk, sosyal konum ve kısaca hayatınızın her alanında yeni ve güzel başlangıçlara adım atabileceğiniz bir süreçtesiniz. Arzularınızı ve dileklerinizin gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Bu dönemde dış görünüşünüz ve stilinizle ilgili değişimler yapabilirsiniz. Demode olmuş gardırobunuzu yenileyebilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; Güneş yaklaşık 1 ay burcunuzu aydınlatacaktır. En önemlisi de şans gezegeni Jüpiter’in 1 yıl boyunca şans ve fırsatlar sunacağı burcunuzda bu yeni oluşumları hayatınıza çekmeniz için Yeniay maneviyat konularını gündeme getirecektir. Ruhunuzu rahatlatacak, şifalandıracak, dua ve meditasyon çalışmaları yaparak, yaşamınızı ağırlaştıran yüklerden kurtulabilir, enerjinizi yükseltebilirsiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; Aslan burcunda gerçekleşen Yeniay ile sosyal ortamlarda daha aktif bir döneme giriyorsunuz. Sürpriz aşklar doğabilir, yeni tanışmalar yaşayabilir, yeni çevre edinebilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar içinde yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda, keyifli zamanlar geçirebilir, umutlarınız, beklentileriniz ve hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; Aslan burcunda Yeniay; iş, kariyer alanında hızlı gelişmeler önemli yenilikler getirecektir. Terfi edebilir ya da daha önce yaptığınız bir iş görüşmesiyle ilgili haber alabilirsiniz. Burcunuzda son sınavlarınızı verdiren Satürn her türlü ilişkinizde gerçekleri görüp iradeniz sayesinde hayatınızdaki fazlalıkları ayıklattıracak ve yeni beraberlikler, ortaklıklar ve yeni kararlar aldıracaktır. Mevki ve statü sahibi kişilerden destek alabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY; Aslan burcundaki Yeniay; aktif, enerjik, maceracı ve yaratıcılığınızın artacağı bir Yeniay olacaktır. İdeallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Medya, eğitim, danışmanlık gibi konularda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönem bazı Yay’lar akademik alanda yeni adımlar atabilir, seminerler düzenleyerek bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Hukuksal ve mali konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işleriniz ya da kişiler ile ilgili meşguliyetleriniz artabilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; Aslan burcundaki Yeniay, ortak gelirler, ödemeler, kredi, burs gibi konuları gündeminize getirecektir. Var olan miras, nafaka gibi konularda gelişmeler yaşayabilir ve bu konulara çözüm bulabilirsiniz. Özel yaşamınızda daha tutkulu olup dürtüselliğiniz artacağından bu dönem gizli ilişkiler, kaçamaklar Oğlak burçlarını daha çok cezp edecektir. Kendiniz ya da yakınlarınız ani gelişen küçük operasyon geçirebilirsiniz. Doğum, hamilelik gibi mutluluk veren haberler gündeminizi oluşturacaktır.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA: Aslan burcundaki Yeniay; Kovalar için birliktelikler Yeniayı olacak. Ciddi beraberlik yaşayanlar sürpriz evlilik teklifi ile evlenmeye karar verebilir, bazıları iş ortaklığı kurabilirler. Her ikisi için de şanlı bir dönemdesiniz. Kariyerinizde parlama söz konusu olacak. Geleceğinizle ilgili hedeflerinizde yenilikçi düşünce ve fikirler geliştirerek hayatınıza yenilikler katabilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; Aslan burcundaki Yeniay; iş, çalışma ortamı ve günlük rutinlerinizde bazı değişimler ve yenilikler gündeme getirecektir. Evcil hayvanlarınız, çalışanlarınız ile ilgili konularda gelişmeler söz konusu olacaktır. Hayır kurumlarına yardım çalışmaları yaparak mutluluğu ve huzuru bulacaksınız. Sağlıkla ilgili probleminiz varsa olumlu neticeler alabilirsiniz.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.