Funda'nın gökyüzü günlüğü

16.08.2015 00:02:10
A+ A-

17 Ağustos 2015 tarihi itibari ile Ay yeni ay fazında başak burcunda ilerleyecektir. Haftanın ilk iş gününde çalışıp, üretmek, verimli olmak isteyeceğiz. Çevremizdekilere yardım, hizmet ederek onların hayatını kolaylaştırmak arzusu duyacağız.

Günün ilk saatlerinde Ay-Şiron'a karşıtlık verecek, Bu huzursuz, gergin enerji akışı olumsuz, karamsar ve endişe duygularına yol açacaktır. Kabullenmede zorlandığımız korkular ve zihnimizi kurcalayan negatif olaylarla yüzleşip, şifalandırma Çalışmaları ile çözümlere ulaşabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay-Satürn üçgen açısı ile ciddi meseleler, sorumluluklar gündeme gelecektir. İstikrarlı bir bakış açısıyla Planlarınızı eyleme geçirebilirsiniz. Her türlü zorlandığınız, hayatınızda düzene koymak istediğiniz sorunlarınızı çok daha rahat çözebilirsiniz. Otorite figürlerinden alacağınız yardımlarda yalnız olmadığınızı, desteklendiğinizi hissettirecektir.

Sonrasında Ay boşluğa girecek, iş ve sorumluluklarımıza ara verip dinlenerek zaman geçirebiliriz.  Planlarımızı gözden geçirebiliriz ya da müzik dinleyip, film seyrederek keyifli ortamlar kendimize yaratabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler. YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.